آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 43290
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1392 10:51
تعداد بازدید : 1176

دهه فجر آغاز می‌شود

ثبت نام اینترنت 10 مگابیتی و تلویزیون اینترنتی مخابرات

شرکت مخابرات جزییات جدیدی از دو طرح ارایه اینترنت 5 و ده مگابیتی به متقاضیان ADSL و ثبت نام تلویزیون اینترنتی این شرکت از دهه فجر ارایه کرد.

فناوران - معاون شرکت مخابرات استان تهران در خصوص ارایه اینترنت 5 و 10 مگابیتی به متقاضیان ADSL در تهران تا پایان بهمن ماه گفت: واگذاری حجمی‌اینترنت یک و دومگابیتی نیز از دهه فجر در تهران آغاز می‌شود.
محمدرضا بیدخام درباره اجرای مصوبه 152 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر توقف ارایه اینترنت پرسرعت نامحدود و عرضه ADSL به صورت حجمی‌اظهار داشت: هم اکنون اینترنت مخابرات با ضریب اشتراک یک به 8 در تهران و البرز عرضه می‌شود.
وی با بیان اینکه اینترنت با دانلود حجمی‌در البرز به صورت اعتباری و دایمی‌عرضه شده است، گفت: واگذاری اینترنت با دانلود حجمی‌در تهران نیز از دهه فجر آغاز می‌شود و تا پایان سال در البرز و تهران تمامی‌خدمات اینترنت پرسرعت به صورت دانلود حجمی‌و محدود خواهد بود.
بیدخام به خبرگزاری مهر گفت: در راستای ارایه خدمات اینترنت، واگذاری اینترنت حجی یک و دومگابیتی نیز از دهه فجر آغاز می‌شود و در صورت موفقیت تست نهایی، ارایه اینترنت 5 و 10 مگابیتی را نیز تا پایان بهمن ماه خواهیم داشت.
وی متقاضیان این سرویس را کاربرانی عنوان کرد که مصارف علمی‌پژوهشی دارند و گفت: این میزان پهنای باند با ارایه مدارک مرتبط قابل واگذاری خواهد بود.
معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت: تعرفه این خدمات مطابق نرخ های تعیین شده از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است.
معاون شرکت مخابرات استان تهران همچنین گفت: ثبت‌نام تلویزیون اینترنتی مشترک رسانه ملی و شرکت مخابرات نیز از دهه فجر در ۶ شهر آغاز می‌شود.
بیدخام افزود: ثبت‌نام تلویزیون اینترنتی (IP Media) از دهه فجر، آغاز خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران تصریح کرد: ثبت نام در 6 شهر تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، یزد و قزوین انجام می‌شود.
وی گفت: ارایه سرویس سه ماه بعد از ثبت نام اولیه انجام خواهد شد و از فروردین ماه سرویس ارایه می‌شود.
بیدخام افزود: در مرحله نخست سرویس‌های ویدیویی درخواستی، یک ماه آرشیو کامل برنامه‌های صدا و سیما و ماشین زمان در این سامانه ارایه می‌شود و در فازهای بعدی، سرویس‌های سینمای آنلاین و کنسرت آنلاین نیز اضافه خواهد شد.
به گزارش فارس این تلویزیون اینترنتی با نام تلویزیون تعاملی مهر(مردم همراه رسانه) با مشارکت رسانه ملی و شرکت مخابرات ایران، راه‌اندازی خواهد شد.
ستاپ‌باکس مورد نیاز این سرویس، 250 هزار تومان قیمت دارد و هزینه اشتراک ماهانه نیز 15 هزار تومان تعیین شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :