آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4357
تاریخ انتشار : 6 دی 1390 9:13
تعداد بازدید : 522

اختلال در شبکه اینترنت تایید شد

شبکه اینترنت کشور از بعدازظهر روز یکشنبه با اختلالات مقطعی روبه رو شد که این اختلال از صبح دیروز شدت بیشتری یافته است.

خبرگزاری مهر- هم اکنون دسترسی ‌کاربران به شبکه اینترنت با کندی و قطع و وصلی‌های مکرری روبه‌رو است و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز به عنوان متولی بخش اینترنت کشور از بروز مشکل فنی مقطعی در این شبکه خبر داده است.
محمدرضا فرنقی زاد، مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با تایید این اختلال گفت: بروز مشکل فنی در شبکه ارتباطات زیرساخت از صبح دیروز، اختلال در دسترسی به شبکه اینترنت را به همراه داشته که این مشکل هم‌اکنون برطرف شده است.
وی تاکید کرد که با پیگیری کارشناسان فنی شبکه ارتباطات زیرساخت، دسترسی کاربران اینترنت به این شبکه هم‌اکنون در حالت عادی قرار دارد و اختلالی در این شبکه دیده نمی‌شود.
گفتنی است پیگیری‌ها از اپراتورهای ارایه‌دهنده اینترنت حاکی از آن است که قطعی اینترنت از بعدازظهر روز یکشنبه مربوط به زیرساخت اصلی کشور بوده و به درگاه‌های ورود پهنای باند مربوط می‌شود.
پیش از این معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه ارتباطات زیرساخت در تشریح کندی سرعت اینترنت و دلایل اختلالاتی که هر از چند گاهی در این شبکه مشاهده می‌شود گفته بود که عوامل مختلفی در بروز این اختلالات نقش دارند و به طور قطع زیرساخت مقصر تمام این
 اختلالات نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :