آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4366
تاریخ انتشار : 6 دی 1390 9:38
تعداد بازدید : 628

مدیرعامل شرکت پست اعلام کرد:

سهم 36 میلیارد تومانی دفاتر پیشخوان دولت از درآمد سالانه پست

مدیرعامل شرکت پست گفت: 36 میلیارد تومان از درآمد شبکه پستی، از طریق دفاتر پیشخوان دولت محقق شده است.

 خبرگزاری فارس - محمدحسن کرباسیان در دومین همایش ملی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی افزود: شرکت پست رفیق قدیمی دفاتر پیشخوان دولت است.
مدیرعامل شرکت پست گفت: هم‌اکنون حدود 70 تا 80 درصد درآمد دریافتی دفاتر پیشخوان دولت از سه مجموعه خود، پست‌بانک و شرکت مخابرات است.
وی با بیان اینکه شرکت پست طی سال‌های گذشته با مشکلات فراوانی روبه‌رو بوده، گفت: شرکت پست شش سال بدون افزایش نرخ، فعالیت کرد که خوشبختانه امسال توانستیم تغییراتی در نرخ خدمات داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت پست افزود: در آبان ماه 1390، یک‌میلیارد و 700 میلیون تومان از سوی شرکت پست به دفاتر شهری که هم‌اکنون 4 هزار و 965 دفتر هستند، پرداخت شده است.
کرباسیان گفت: هم‌اکنون 36 میلیارد تومان از درآمد شبکه پستی کشور مربوط به دفاتر ارتباطی است.
کرباسیان همچنین در ادامه سخنان خود به ارایه پیشنهادی برای همکاری نزدیک‌تر شرکت پست بر دفاتر پیشخوان دولت اشاره کرد و گفت: پیشنهاد می‌کنم که کمیته بازاریابی مشترکی بین پست و دفاتر پیشخوان ایجاد شود که با هم از دستگاه‌ها سفارش بگیرند و کار انجام دهند.
مدیرعامل شرکت پست با اشاره به بخشی از چشم‌اندازهای آینده پست افزود: افزایش سهم درآمد دفاتر از خدمات جذب‌شده توسط شرکت پست از چشم‌انداز و برنامه‌های آتی شرکت پست است.
وی یادآور شد: هم‌اکنون سرویس‌هایی از جمله ایمیل و صندوق پستی شخصی از سوی شرکت پست ارایه می‌شود که آمادگی لازم را برای همکاری نزدیک با دفاتر پیشخوان برای ارایه سرویس‌های شرکت پست اعلام می‌کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :