آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 43697
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1392 11:16
تعداد بازدید : 913

زیرساخت روش تسویه بدهی مخابرات را اعلام کرد

معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه مخابرات ۱۷۰ میلیارد از بدهی ۲۲۰ میلیاردی به دولت را پذیرفته، گفت: از این مبلغ تا سقف ۱۲۰میلیارد را چک داده و ۵۰ میلیارد تومان باقی مانده است.

فارس - محمود خسروی در خصوص و فصل موضوع بدهی شرکت مخابرات به شرکت ارتباطات زیرساخت، اظهار داشت: شرکت مخابرات از مجموع بدهی‌های معوقه خود به زیرساخت، مبلغ 170 میلیارد تومان را پذیرفته است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: از نظر زیرساخت مجموع بدهی‌های شرکت مخابرات 220 میلیارد تومان است. وی ادامه داد: از مبلغ 170 میلیارد تومان مورد پذیرش مخابرات، این شرکت70 میلیارد تومان را پرداخت کرده، 50 میلیارد تومان را نیز چک داده و 50 میلیارد تومان نیز باقی مانده است. مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد: این بدهی علاوه بر صورت‌حساب‌های جاری شرکت مخابرات نزد شرکت زیرساخت است که انشا‌الله مخابرات پرداخت خواهد کرد.
پیش از این رئیس هیات مدیره مخابرات ایران گفته بود: بدهی مخابرات به زیرساخت و رگولاتوری کاملا تسویه شد و دیناری به این دو نهاد زیرمجموعه وزارت ارتباطات بدهکار نیستیم.
سید مصطفی سید هاشمی درباره اینکه تمامی مباحث پیرامون اختلاف حساب‌های مالی با سازمان‌های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به اتمام رسید، اظهار کرد: خوشبختانه با شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کاملا تسویه حساب کردیم و دیناری به این دو شرکت و سازمان زیرمجموعه وزارت ارتباطات بدهکار نیستیم.سید هاشمی با تأکید بر اینکه با زیرساخت و رگولاتوری به تفاهم نهایی رسیدیم و بدهی خاصی برای این دو واحد نداریم، درباره ارقام بدهی پرداخت شده، گفت: بدهی ما با زیرساخت 170 و با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 570 میلیارد تومان بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :