آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4380
تاریخ انتشار : 6 دی 1390 9:59
تعداد بازدید : 4168

آغاز ثبت نام آموزش آشنایی با سازمان جهانی تجارت

نماینده تام الاختیار تجاری ایران در سازمان جهانی تجارت از آغاز ثبت نام دوره آموزش از راه دور آشنایی با قوانین و مقررات سازمان جهانی تجارت خبر داد.

شاتا- اسفنديار اميد بخش با بيان اينكه الحاق ايران به سازمان جهاني تجارت يكي از برنامه‌هاي راهبردي وزارت صنعت، معدن و تجارت است، گفت: بر اين اساس دفتر نمايندگي تام الاختيار تجاري ايران اقدام به ايجاد پايگاه آموزش از راه دور در خصوص موضوعات مربوط به سازمان جهاني تجارت كرده است.
وي با بيان اينكه در هر فصل سال يك دوره آموزشي در اين پايگاه برگزار مي‌شود افزود: هم اكنون سومين دوره آموزشي با عنوان دوره عمومي آشنايي با سازمان جهاني تجارت در حال برگزاري است.
اميد بخش با بيان اينكه هر دوره آموزشي 10 هفته به طول مي‌انجامد، گفت: شركت كنندگان در صورت موفقيت در آزمون‌هاي هفتگي،گواهينامه پايان دوره خود را به صورت الكترونيكي دريافت مي‌کنند.
وي افزود: ثبت نام در اين دوره‌ها رايگان بوده و ثبت‌نام كنندگان از طريق پست الكترونيكي خود نسبت به آغاز دوره‌ها كه مصادف با اولين هفته هر فصل است مطلع شده و كاربري آنها همزمان با آغاز دوره‌ها فعال مي‌شود.
وي گفت: علاقه‌مندان مي‌توانند در طول سال با مراجعه به پايگاه آموزش از راه دور و تكميل فرم ثبت نام در پايگاه اينترنتي به آدرس http://elearning.irtr.gov.ir  نسبت به ثبت نام در دوره‌هاي اين پايگاه اقدام كنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :