آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 43886
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1392 10:23
تعداد بازدید : 764

فناوران از امروز

نخستین و تنها روزنامه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، حالا دو هزارمین نسخه انتشار خود را پشت سر می گذارد تا بالاترین سهم در تولید و نشر محتوا در این عرصه را نیز به نام خود ثبت کند.

علی شمیرانی

در عین حال روزنامه فناوران اطلاعات از امروز تغییرات جدیدی را کلید زده است.
این تغییرات از لی‌آوت یا همان شکل و شمایل روزنامه (زیر نظر مدیریت هنری  مهدی شیخ الاسلامی  و مدیریت فنی علی گلپایگانی) آغاز شده اما این، تنها گام نخست است. فناوران با تکمیل کادر خود به ویژه در بخش تحریریه با توان بیشتری از گذشته، به تولید و عرضه محتوا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد پرداخت.
امروز سابقه و تجربه روزنامه‌نگاری خبرنگاران این روزنامه حداقل 8 سال و حداکثر 17 است.
فناوران با این پشتوانه، به همراه افزودن روزنامه‌نگاران نام‌آشنا و با سابقه به تیم خود، بنا دارد که جایگاه جامع‌ترین رسانه در عرصه اطلاع‌رسانی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را به خود اختصاص دهد.
فناوران از امروز یک گام بلند به سمت مخاطبان و تمامی‌نهادها، دستگاه‌ها، مسوولان، ذینفعان و کارشناسان این حوزه برخواهد داشت.
در دوره جدید از کار فناوران با جدیت بیشتری به مسایل حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور پرداخته خواهد شد و از این پس حجم مقالات، گزارش‌ها و مطالب تحلیلی و انتقادی روزنامه افزایش خواهد یافت.
بدیهی است فناوران از این پس در تعامل بیشتری با مسوولان و حوزه‌های کاری مرتبط با فاوا خواهد بود که این امر به منزله لزوم مساعدت بیشتر مسوولان گرامی‌و به ویژه مدیران محترم روابط عمومی‌ها خواهد بود.
بدیهی است که فناوران آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات همه دست‌اندرکاران حوزه در بخش دولتی و خصوصی و هه خوانندگان‌اش خواهد بود و در این راه تمامی‌توان خود را برای اصلاح، بهبود وضعیت و اعتلای فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور به کار خواهد گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :