آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 44060
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1392 11:0
تعداد بازدید : 1001

با ارایه تخفیف ویژه از سوم تا نهم اسفند برگزار می شود

مشارکت 80 فروشگاه در جشنواره خرید اینترنتی

نخستين جشنواره هفته خريد اينترنتي كشور سوم تا نهم اسفند ماه سال جاري به همت مرکز توسعه تجارت و فروشگاه هاي اينترنتي داراي نماد اعتماد الكترونيكي كشور برگزار می شود.

فناوران- حمید گل‌محمدی مسوول اجرایی جشنواره و مدیر تیم ترویج و آموزش نماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، با اعلام این خبر گفت: ما جشنواره‌های مشابه خارجی را مطالعه کرده‌ایم. این جشنواره‌ها در دوره‌های زمانی مختلف مثل یک روزه و سه روزه برگزار می‌شوند.
وی افزود: ما برای نخستین سال جشنواره در نظر داشتیم در دی ماه آن را برگزار کنیم اما با نظرسنجی انجام شده میان 17 هزار و 200 فروشگاهی که نماد اعتماد الکترونیکی داشته و یا متقاضی این نماد هستند، جشنواره به مدت یک هفته‌ و پیش از آغاز جشنواره فروش بهاره برگزار می‌شود.
گل‌محمدی با بیان این که تاکنون نزدیک به 80 فروشگاه به این جشنواره پیوسته‌اند گفت: از سه سطح دارندگان نماد الکترونیکی، دو سطح تک ستاره و دو ستاره می‌توانند به طرح پیوسته و دارندگان نماد موقت قادر به شرکت در طرح نیستند.
مسوول اجرایی جشنواره افزود: شرط دیگر حضور در جشنواره ارایه شرايط ويژه‌اي (نظير ارایه تخفيف، حمل رايگان، ارسال هديه و...) برای کالاها و خدمات ارایه شده است که میزان تخفیف و شرایط دیگر با چانه‌زنی میان کارشناسان مرکز توسعه تجارت و فروشگاه‌ها مشخص می‌شود. وی گفت: این جشنواره از طریق سایت eshopfest.ir برگزار شده و شعار امسال آن «شهروند الكترونيكي در هفته خريد اينترنتي» اعلام شده است.
گل‌محمدی گفت: اهداف اصلي برگزاري این جشنواره گسترش و نهادينه‌سازي فرهنگ خريد اينترنتي در سطح كشور، معرفي كسب و كارهاي اينترنتي قانونمند و مورد اعتماد به اقشار مختلف مردم و ايجاد زمينه‌هاي پرورش شهروند الكترونيكي در سطح جامعه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :