آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 44065
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1392 11:29
تعداد بازدید : 1529

اعلام شماره پیامک سامانه جدید برای اطلاع از تخصیص سبد کالا

وزارت صنعت با صدور اطلاعیه شماره 2 راهکار جدید استعلام از تعلق گرفتن سبد کالا و ثبت در خواست افرادی را که مشمول دریافت سبد هستند ولی پاسخ مثبت از سامانه دریافت نکرده اند، اعلام کرد.

فناوران - در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کسانی که خود را جزو فهرست سرپرستان خانوارهای اعلام شده در طرح سبد کالا می‌دانند می‌رساند که با شماره‌گیری # 799* و ثبت کد ملی خود نیز می‌توانند از تخصیص سهمیه سبد کالا مطلع شوند. افراد درصورتی که موفق به دریافت پاسخ مثبت نشده‌اند (در ادامه همین شماره‌گیری) درخواست پیگیری خود را به منظور بررسی بیشتر و اعلام نتیجه ثبت کنند.
درحالی که قرار است از صبح امروز توزیع سبد کالایی آغاز شود، دو روش ارسال پیامک به شماره 5000499 و درگاه اینترنتی تخصیص سبد کالا تا دیروز فعال نشده و در بارگزاری درگاه اینترنتی نیز اختلال وجود داشت.
بر اساس این گزارش رسمی‌اطلاع‌رسانی سامانه توزیع سبد کالا و شماره پیامک 5000499 که پیش تر اعلام شده بود فعال نشد واین سامانه‌ها دچار اختلال بود و هیچ پاسخی از سوی این سامانه‌ به متقاضیان ارسال نمی‌شد.پیش از این نیز متقاضیان با ارسال کد ملی خود به شماره پیامک 5000499 این پاسخ را دریافت می‌کردند که «هیچ سبد کالایی برای شما وجود ندارد».
به گفته یک مقام مسوول در شرکت پشتیبانی‌کننده ارسال پیامک، پاسخ به این تماس‌ها باید از طریق شرکت توسن ارسال شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :