آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 44788
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1392 10:59
تعداد بازدید : 578

تمدید زمان ثبت نام هفتمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

ثبت نام برای حضور در هفتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تا فردا 20 بهمن ماه سال جاری ادامه دارد.

فناوران- مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استقبال شرکت‌کنندگان برای حضور در این نمایشگاه را دلیل تمدید مهلت ثبت نام اعلام کرد. عضو هیات مدیره انجمن ناشران دیجیتال نیز در این رابطه گفت: در ۶ دوره برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال تمرکز اصلی روی فعالان حوزه بسته‌های نرم‌افزاری و نشر دیجیتال بود، اما حضور دو صنف سخت‌‌افزار و نرم‌افزار در کنار هم می‌تواند سبد کاملی از ابزار و رسانه‌ دیجیتال را به مخاطب ارایه کند.
شهرام قربانی اظهار داشت: سا‌ل‌ها است معتقدیم وزارت ارشاد باید با تمرکز بر وظایف حاکمیتی، وظایف اجرایی را به بخش خصوصی بسپارد؛ زیرا بخش خصوصی به ضعف‌ها واقف است و می‌تواند با این آگاهی زمینه رفع نواقص را برطرف کند.
عضو هیات مدیره انجمن ناشران دیجیتال افزود: وزیر ارشاد در نخستین نشست خود با فعالان صنف نشر دیجیتال، تصمیم جدی خود را برای برون‌سپاری کارهای اجرایی به بخش خصوصی اعلام کرد و  تغییر متولی این نمایشگاه پرمخاطب، نخستین اقدام بوده است.
وی با بیان اینکه روش جدید برگزاری این نمایشگاه، شرایط خوبی را برای حضور ناشران دیجیتال در نمایشگاه فراهم کرده است، از تمام فعالان این صنف برای حضور و همکاری در این رویداد دعوت کرد.قربانی، فعالیت همزمان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برای نخستین بار در این نمایشگاه را سنجیده شده، ارزیابی کرد و افزود: در 6 دوره برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال بار اصلی بر عهده فعالان حوزه بسته‌های نرم‌افزاری و نشر دیجیتال بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :