آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 44953
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1392 11:1
تعداد بازدید : 1035

با برگزاری مرحله نهایی مسابقه «کی بهتر می‌خونه؟»

ال جی سه خواننده به موسیقی ایران معرفی کرد

شرکت ال جی الکترونیکس و گلدیران مرحله نهایی مسابقات «کی بهتر می خونه؟» از سری مسابقات کارائوکه ال جی را عصر روز چهارشنبه در تالار وحدت برگزار کردند.

فناوران- در این مراسم  نوزده فینالیست‌ مرحله مقدماتی در حضور مدیران شرکت ال‌جی و گلدیران، جمعی از اصحاب رسانه، هیات داوران و طرفداران موسیقی پاپ به بازخوانی ترانه متنخب خود پرداختند.این مسابقات که با هدف گسترش سرگرمی‌های نوین برگزار شد، پس از طی مراحل مقدماتی و منطقه‌ای به پایان رسید و برنده اصلی با حمایت ال‌جی و گلدیران اولین آلبوم خود را به جامعه هنری ایران عرضه خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، دور اول مسابقات «کی بهتر میخونه؟» با آپلود بازخوانی ترانه‌های منتخب در وب‌سایت lgreetm.ir انجام شد که در این مرحله بیش از ۱۳ هزار نفر برای شرکت در مسابقات خوانندگی ثبت نام کردند و پس از طی مراحل اجرای نفرات برگزیده در هر منطقه جهت حضور در مرحله منطقه‌ای مشخص شدند. در دور دوم مسابقات نیز که در ۶ منطقه تهران، غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز برگزار شد، ۲۰ نفر برتر، که حائز بیشترین آرا در سایت مذکور بودند، در تاریخ‌های از پیش‌ تعیین‌شده در مسابقات منطقه‌ای به رقابت پرداختند که با انتخاب هیات داوران ۳ نفر برتر را انتخاب شدند.
 در مسابقه نهایی نیز که در تالار وحدت برگزار شد، هیات داوران نفرات اول تا سوم این مسابقات را اعلام کردند و مسابقات را به پایان رساندند.
جوایز برندگان مسابقات برای نفر سوم مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۵۰ میلیون ریال و نفر اول برای نخستین بار همکاری و حمایت مالی و معنوی شرکت گلدیران و ال‌جی در تهیه و پخش آلبوم موسیقی بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :