آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 44954
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1392 11:3
تعداد بازدید : 1073

کاسیو ماشین حساب های مهندسی به مدارس ایران معرفی می کند

از سلسله برنامه‎های معرفی محصولات کاسیو در ایران، این‎بار نوبت به ماشین‎حساب‎های مهندسی رسید.

فناوران- شرکت دایاسیستم که واردکننده محصولات کاسیو به ایران است، طی برنامه‎ای به معرفی 3 مدل جدید از ماشین حساب‎های مهندسی (گرافیک) پرداخت. در این برنامه، هدف کلی کاسیو ضمن فروش و توسعه بازار در امریکای لاتین، خاورمیانه و به خصوص ایران، فرهنگ‎سازی استفاده صحیح از ماشین حساب در محیط‎های آموزشی (دبیرستان، دانشگاه) در جهت آموزش ریاضیات اعلام شد.
شرکت کاسیو در پروژه‎ای به نام KAGUHAN جلساتی با معلمان ریاضی و فروشندگان در کشورهای مختلف جهان برگزار می‎کند و با آگاهی از نیازهای آموزشی آنها، ماشین حساب‎هایش را بر اساس ایده معلمان و فروشندگان آن کشور تولید می‎کند.
ماشین حساب‎های معرفی شده CG20, ClassPad 330 Plus, CP 400 مدل‎های گرافیکی (مهندسی) است که قابلیت حل جبر، ماتریس، توابع هذلولی و رسم نمودار توابع مختلف را داراست. قابلیت‎های جدید نمایشگر لمسی، بزرگ‌تر و رنگی شدن LCD، وضوح تصویر بالاتر به همراه چرخش تصویر امکانات جدیدی است که در این ماشین حساب‎ها اعمال گردیده تا بازدهی محاسبات را بالاتر ببرد. پروفسور بَری کیسان استاد‌تربیت مدرس ریاضیات از غرب استرالیا در این مراسم گفت: دلیل نگرانی والدین این است که آنها فقط استفاده غلط از تکنولوژی ماشین حساب را دیده‎اند و فقط تجربه خوب می‎تواند به تغییر نگرش آنها کمک کند و این پروژه با گذاشتن ورک شاپ و آموزش معلمان به این تغییر نگاه کمک می‏کند.  وی افزود: چیزی که آموزش داده می‎شود، استفاده از ماشین حساب به عنوان درک راه حل ریاضیاتی است نه صرفاً دست‎یابی به جواب آخر.
پروفسور بری به دعوت  کاسیو به ایران آمده تا جلساتی با برخی معلمان و مدیران مدارس ایران برگزار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :