آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 45106
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1392 11:9
تعداد بازدید : 891

مجلس به جمع حامیان نمایشگاه رسانه های دیجیتال پیوست

رییس مجمع تشکل های فناوری اطلاعات گفت: مجلس هم به جمع حمایت کنندگان نمایشگاه دیجیتال پیوست.

فناوران- محمدرضا طلایی افزود: این نمایشگاه با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود و از دیگر حامیان این نمایشگاه می‌توان به شورای عالی فضای مجازی، اتاق بازرگانی، صدا و سیما، سازمان توسعه تجارت ایران، مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، شرکت بین‌المللی همایش گستران ایماژ و مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران نام برد.
طلایی همچنین از عرضه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان محتوا و ناشران دیجیتال در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال خبر داد.
وی گفت: در دوره‌های گذشته، فقط ناشران دیجیتال در نمایشگاه حضور داشتند ولی امسال برای نخستین بار با حمایت و همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.
وی  در مورد رویکرد جدید نمایشگاه امسال گفت: از جمله فعالان حاضر در این نمایشگاه می‌توان از حوزه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار، نرم‌افزارهای تلفن‌همراه، ارایه‌دهندگان تسهیلات اینترنتی و تلفن‌های همراه هوشمند نام برد.
طلایی نمایشگاه بین‌المللی تهران را محل برگزاری این نمایشگاه ذکر کرد و گفت: با توجه به فضای بزرگ و گسترده نمایشگاه بین‌المللی، این محل می‌تواند مکان مناسبی برای ارایه و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال فراهم سازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :