آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 45120
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1392 11:28
تعداد بازدید : 952

محصولات اپل و سامسونگ در صدر

شکننده ترین موبایل های دنیا را بشناسید

شرکت اروپایی SquareTrade لیستی از گوشی های هوشمند و تبلت هایی تهیه کرده که نسبت به سایر دستگاه ها شکننده تر و آسیب پذیرترند.

فناوران- گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها ابزارهای ظریفی هستند که به محافظت و نگه‌داری نیاز دارند و برخلاف تعداد کمی از آنها که قابلیت مقاومت در برابر ضربه را دارند یا برخی که ضدآب هستند، نمایشگر و حتی بدنه بقیه دستگاه‌ها در صورت سقوط یا ضربه خوردن آسیب می‌بیند.
بر اساس نتایج منتشره iPad Mini مقاومت کمتری داشته و به سرعت دچار شکستگی می‌شود. پس از آن Galaxy S4 از مقاومت کمتری برخوردار است.
لیستی گوشی‌ها و تبلت‌های شکننده بر اساس تست ضربه و سقوط تهیه شده و در این میان طراحی و ساختار و وزن گوشی در نظر گرفته شده است. گزارش‌ها حاکی است محصولات اپل و سامسونگ در صدر این جدول قرار
دارند.
بر این اساس، iPad Mini از همه تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند مقاومت کمتری دارد، پس از آن Galaxy S4 سامسونگ قرار دارد و iPad Air اپل جایگاه سوم محصولات موبایلی شکننده را به خود اختصاص
 داده است.
در این جدول Galaxy S3 جایگاه چهارم، iPhone 5C جایگاه پنجم، Nexus 7.1 ایسوس در ردیف ششم، تبلت Galaxy Tab 3 هفتم و iPhone 5S جایگاه هشتم جدول گوشی‌ها و تبلت‌های شکننده را به خود اختصاص داده‌اند.
در این میان Nexus 7.2 ایسوس و Moto X موتورولا در ردیف نهم و دهم موبایل‌های شکننده دنیا قرار گرفته‌اند.
با وجود اینکه همه این محصولات در رده پیشرفته و گران‌قیمت قرار دارند، به کاربران توصیه می‌شود که از قاب یا کیف‌های محافظ جهت نگهداری این دستگا‌ه‌ها استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :