آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4646
تاریخ انتشار : 13 دی 1390 10:20
تعداد بازدید : 413

معـاون آبفـا خبر داد:

واگذاري ارایه خدمات شركت هاي آب و فاضلاب به دفاتر پيشخوان

معاون منابع انساني و بهبود مديريت شركت مهندسي آبفای كشور گفت: در رابطه با واگذاري ارایه هفت مورد از خدمات شركت هاي آب و فاضلاب كشور بسترسازي لازم صورت گرفته و در آينده نزديك اين امر تحقق مي يابد.

ايسنا- محمد شهرابي فراهاني در همايش استاني دفاتر پيشخوان خدمات دولت و آغاز رسمي واگذاري ارایه 21 خدمت آبفاي قم به دفاتر پيشخوان دولت كه با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار قم، جمعي از مديران استان و مسوولان دفاتر پيشخوان دولت در تالار آب شركت آب و فاضلاب استان برگزار شد با اشاره به مديريت 70 شركت آب و فاضلاب شهري و روستايي توسط شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور، به ارایه گزارشي از اقدامات شركت مهندسي آبفاي كشور در زمينه فناوري و ‌آي‌تي پرداخت و گفت: شركت آب و فاضلاب استان قم از نظر فناوري رتبه هفتم را در كشور دارد كه از اين حيث جزو شركت‌هاي خوب به شمار مي‌رود.
وي با بيان اينكه در حال حاضر80درصد سيستم‌هاي عمومي و 50 درصد از سيستم‌هاي اختصاصي شركت‌هاي زيرمجموعه شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور به صورت مكانيزه انجام مي‌شود، خاطرنشان كرد: صددرصد شركت‌هاي آب و فاضلاب‌هاي شهري و روستايي كشور داراي سايت اينترنتي هستند و ضريب نفوذ اينترنت در شركت‌هاي آب و فاضلاب تحت پوشش صددرصد است. معاون منابع انساني و بهبود مديريت شركت مهندسي آبفای كشور با اشاره به واگذاري 21 خدمت شركت آب و فاضلاب قم به دفاتر پيشخوان اظهار داشت: شركت مهندسي آبفاي كشور در زمینه واگذاري خدمات شركت‌هاي زيرمجموعه به دفاتر پيشخوان دولت، بستر‌سازي‌هاي لازم را صورت داده است كه در آينده نزديك اين امر تحقق خواهد يافت. وي با بيان اينكه شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور در گام نخست هفت فعاليت را برای واگذاري به دفاتر پيشخوان آماده كرده است، گفت: صدور قبوض، اعلام رقم كنتور، اصلاح قبض، تعويض كنتور، اعلام خرابي كنتور، تركيدگي لوله و تغيير نوع مصرف اين هفت فعاليت را تشكيل مي‌دهند.
شهرابي با بيان اينكه هم‌اكنون برخي از خدمات شركت‌هاي آب و فاضلاب شهري از طريق شماره تلفن 122 انجام مي‌گيرد، خاطرنشان كرد: به منظور سهولت روستاييان نيز شماره 11523 به شركت‌هاي آب و فاضلاب روستايي اختصاص يافته است و ان‌شاالله به زودي روستاييان نيز به وسيله اين شماره تلفن از خدمات آبفا بهره‌مند مي‌شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :