آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4654
تاریخ انتشار : 13 دی 1390 10:43
تعداد بازدید : 1129

وایمکس ایرانسل مختل شد

شبکه وایمکس ایرانسل از ساعات پایانی یکشنبه شب با اختلال و قطعی همراه شد

خبرگزاری مهر - قطعی خطوط وایمکس ایرانسل برای مشترکان این اپراتور در حالی است که از هفته گذشته نیز اینترنت کل کشور دارای اختلال بود و دسترسی کاربران به شبکه اینترنت با کندی صورت می‌گرفت.
روز گذشته شبکه وایمکس ایرانسل در تهران و کرج و شهرهای اطراف این استان به طور کامل قطع بود و مشترکان این اپراتور امکان دسترسی به شبکه اینترنت را ندارند.
مسوولان ایرانسل شمار مشترکان وایمکس خود را حدود 200 هزار نفر اعلام کرده‌اند و خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق شبکه وایمکس این اپراتور با پهنای‌باند بین 128کیلوبیت تا 2 مگابیت برثانیه در 26 شهر اصفهان، اندیشه، اهواز، تبریز، تهران، خمینی شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، شور آباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرک صنعتی اطلس، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی طوس، شهریار، شیراز، فردیس، قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامین، دزفول، گلستان، ری و مشهد مقدس ارایه می‌شود.

مشکل فقط برای مشترکان اعتباری وایمکس
یک مقام مسوول در شرکت ایرانسل با تایید بروز این اختلال در شبکه وایمکس ایرانسل تاکید کرد که این مشکل تنها برای بخشی از مشترکان اعتباری وایمکس ایرانسل رخ داده که توسط تیم فنی در حال پیگیری است.
 وی گفت: هم اکنون مشترکان دایمی وایمکس ایرانسل دارای ارتباط بدون اختلال بوده و مشکلی از این بابت ندارند.
 به گفته وی، بروز این اختلال به صورت ناخواسته بوده و به زودی برطرف می‌شود.
این مقام مسوول بیان کرد: ایرانسل بابت اختلال ناخواسته که برای بخشی از مشترکان اعتباری شبکه وایمکس به وجود آمده از این دسته از مشترکان عذرخواهی می‌کند.
  شبکه به حالت عادی بازگشت
روابط عمومی شرکت ایرانسل با تایید این اختلال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، اختلال در شبکه اینترنت پرسرعت بی سیم ایرانسل مربوط به عدم دسترسی بخشی از مشترکان اعتباری وایمکس این اپراتور بود که این اختلال هم اکنون برطرف شده و مشترکان این اپراتور می‌توانند از طریق وایمکس خود به شبکه اینترنت متصل شوند.
طبق اعلام روابط عمومی اپراتور ایرانسل در پی اختلال مقطعی پیش آمده صبح روز گذشته برای بخشی از مشترکان اعتباری وایمکس، این اختلال هم اکنون برطرف شده است و ایرانسل از آن دسته از مشترکان اعتباری وایمکس خود که با این اختلال مواجه شده بودند عذرخواهی می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :