آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4666
تاریخ انتشار : 13 دی 1390 11:6
تعداد بازدید : 760

گشایش نخستین مرکزآموزش بانکداری الکترونيکی در مشهد

اولين مرکز آموزش بانکداري الکترونيکي ويژه ارباب رجوع در بانک سپه شعبه احمدآباد مشهد به صورت رايگان براي نخستين بار در کشور افتتاح شد و مورد استفاده قرار گرفت.

بینا- در اين مراسم كه با حضور بعضي از اعضاي هيات‌مديره بانک سپه در شعبه احمدآباد مشهد و با حضور جمعي از مردم اين شهر برگزار شد، نخستين مرکز آموزشي بانکداري الکترونيکي کشور با هدف ‌آشنايي مردم با خدمات نو و جديد بانكي و ايجاد انگيزه افتتاح شد.
اين مرکز فضايي کاملا آموزشي با استانداردهاي به روز جهت رفاه و آسايش ارباب رجوع داشته كه اين اسباب به صورتي است كه كاربران مي‌توانند صحبت‌هاي مربي آموزش دهنده و کليپ‌هاي پخش شده را بشنوند تا سبب ايجاد آلودگي صوتي در محيط شعبه بانک نشود.
در اين کارگاه به علاقه‌مندان شيوه‌هاي استفاده از تکنولوژي‌هاي نو از جمله موبايل بانک ،تلفن بانک ،‌ بانکداري اينترنتي ، SMS‌بانک و طريقه کار با دستگاه کارت خوان ، عابر بانک و دستگاه نوبت‌دهي به دو زبان فارسي و انگليسي آموزش داده مي‌شود.
علاوه بر اين در اين كارگاه آشنايي با امنيت در اينترنت ،‌نام کاربري و رمز عبور،‌ تراکنش موفق و ناموفق، ‌خدمات موضوعي شامل انتقال وجه، ‌درخواست کارت هديه، گرفتن شارژ موبايل، ‌پرداخت آنلاين،‌ کمک به موسسات خيريه داراي حساب در بانک، گرفتن موجودي، ‌ثبت چک‌هاي صادر شده، ‌درخواست دفترچه، دسته چک و عابر بانک، ‌تعويض رمز عبور عابربانک، ‌اينترنتي، تلفن بانک. متصل کردن حساب شخصي به ساير حساب‌هاي شخصي انجام مي‌شود.
علاوه بر خدمات فوق ايستگاه مطالعه شامل روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها ،‌مجلات مختلف و کتب مرتبط با بانکداري مجازي تهيه شده و در خدمت عموم قرار گرفته تا مراجعه كنندگان در فاصله ما بين پر کردن فيش‌هاي بانکي تا رسيدن شماره نوبت ارباب رجوع به مطالعه آنان بپردازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :