آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4668
تاریخ انتشار : 13 دی 1390 11:12
تعداد بازدید : 464

بدون تیتر

مشاوران املاک می گویند که در چند هفته اخیر قیمت مسکن متاثر از بازار سکه و ارز با افزایش حدود 20 درصدی مواجه شده است که پیش بینی می شود با اجرای فازدوم هدفمندی یارانه ها، این قیمت ها بازهم تغییر کند.

  دبیر کمیسیون انرژی مجلس گفت: بر اساس قانون به پیمانکاران بزرگ صنعت برق نمی توانند به جای پول نقد، اراضی یا ملک واگذار کنند،اما مطمئنا این کار برای حل مشکل پیمانکاران بزرگ صنعت برق است.

  مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از تهیه پیشنهاد جدیدی در وزارت نیرو برای ارسال به دولت در زمینه تامین منابع مالی مورد نیاز پرداخت مطالبات پیمانکاران آب خبر داد و گفت: در صورت تصویب دولت و تمایل پیمانکاران به خرید اوراق مشارکت، بخشی از بدهی‌ها پرداخت می‌شود.

   رييس‌كل بانك مركزي گفت: براي تعديل ميزان سهام‌داري و رسيدن ميزان سهم اشخاص حقيقي و حقوقي به درصدهاي قانوني پنج و 10 درصد چاره‌اي جز مهلت دادن به بانك‌ها تا پايان سال نداشتيم.

  عضو کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه قرار بود کیفرخواست متهمان پرونده فساد بانکی طی 2 هفته گذشته اعلام شود، گفت: شاید بنا به صلاحدید یا عدم تکمیل پرونده این مورد عملی نشده است.

  مدیرعامل شرکت ملی نفت از دستور وزیر نفت برای بازگشایی درب تمامی انبارهای صنعت نفت  روی فازهای جدید پارس جنوبی و افزایش تقاضای شرکتهای خارجی برای خرید نفت ایران خبر داد و گفت: هم اکنون تقاضای خارجی‌ها برای خرید نفت بیش از تولید فعلی نفت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :