آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47260
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392 10:44
تعداد بازدید : 584

هفتمین همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات پایان یافت

هفتمین دوره همایش ارتباطات و فن آوری اطلاعات هفتمین با موضوع ابزار هوشمند، رونق اقتصادی، دولت همراه در دو محور نقش ابزارهای هوشمند و دولت همراه در توانمند سازی اجتماعی و نقش ابزارهای هوشمند در رونق اقتصادی در هتل المپیک تهران برگزار شد.

فناوران- پیش از این نیز شش دوره همایش ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات با موضوعات مدیریت ICT، مدیریت و راهبری دیتا‌سنتر، شبکه نسل آینده (NGN)، تجارت الکترونیکی در فضای شبکه‌های نسل آینده، رگولاتوری و خلاقیت و نوآوری در سرویس و محتوا برگزار شده است.
در محور اول موضوعاتی از جمله ابزارهای هوشمند و تسهیل دریافت خدمات دولتی و عمومی، دولت همراه و توسعه نظام رفاه و تامین اجتماعی، ابزارهای هوشمند و تحول شیوه‌های آموزشی، ابزارهای هوشمند و شکل‌گیری زنجیره اطلاعات بهداشت و سلامت و الزامات زیرساخت‌های فنی و حقوقی دولت همراه به بحث و ارائه مقاله پرداخته شد.
در محور دوم نیز مقالاتی در چهار موضوع ابزارهای هوشمند و پرداخت‌های الکترونیکی‌، ابزارهای هوشمند و توسعه بازار مالی،‌ ابزارهای هوشمند و توسعه صنعت گردشگری و ابزارهای هوشمند اشتغال و توسعه کارآفرینی ارائه شد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :