fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 47279
  تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392 11:24
  تعداد بازدید : 454

  اعضای اتاق تهران به اتریش رفتند

  در دیدار هیات اقتصادی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران از اتریش، صاحبان صنایع این کشور علاقه مندی و آمادگی خود را برای توسعه همکاری های مشترک با طرف های ایرانی اعلام کردند.

  خبرگزاری ایرنا- به دعوت اتاق بازرگانی استان اشتایر مارک به عنوان دومین استان مهم و صنعتی کشور اتریش، هیات اقتصادی از اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران به ریاست یحیی آل اسحاق و متشکل از تعداد قابل توجهی از شرکت‌ها، بازرگانان و فعالان اقتصادی ایران به اتریش سفر کرد.
  در این سفر اعضای اتاق بازرگانی تهران به همراهی حسن تاجیک سفیر ایران در اتریش، از مراکز و پارک‌های علمی و فنآوری و نوآوری و تعدادی از شرکت‌ها و کارخانه‌های پیشرفته اشتایر مارک بازدید کرد.
  این هیات همچنین با مقام‌های سیاسی و اقتصادی استان از جمله رییس هیات دولت ایالتی، رییس و معاون اتاق بازرگانی استان اشتایرمارک و آمون نماینده این استان در پارلمان اتریش ملاقات و درخصوص توسعه همکاری های اقتصادی دو کشور گفت و گو کرد.
  یحیی آل اسحاق و دیگر مقام‌های اتاق بازرگانی تهران و مقام های اقتصادی اتریشی در ملاقات‌های خود ظرفیت‌های موجود دو کشور برای همکاری‌های اقتصادی را به تفصیل مورد بحث قرار دادند و زمینه‌های همکاری را تشریح کردند.
  طرف اتریشی نیز ضمن تشریح امکانات فنی و تجاری و مزیت‌های صنعتی استان، علاقمندی و آمادگی خود را برای توسعه همکاری‌های مشترک با طرف‌های ایرانی اعلام داشتند و قرار شد در آینده نزدیک یک هیات بازرگانی اقتصادی بزرگ از این استان راهی ایران شود.
  نمایندگان شرکت‌های اقتصادی اعزامی از ایران همچنین در آخرین روز اقامت در استان اشتایر مارک در مذاکراتی رودر رو با شرکای اتریشی خود زمینه‌های همکاری‌های آتی را مورد بحث و گفت‌وگو قرار دادند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :