آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47288
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392 11:35
تعداد بازدید : 837

منابع پست بانک 60 هزار میلیارد ریال می شود

مدیر عامل شرکت پست بانک ایران گفت: پیگیر افزایش سرمایه بانک از ۵۶۰ میلیارد ریال به چهار هزار میلیارد ریال هستیم.

بنکر- حسینعلی ضیایی با اشاره به برنامه‌های 100 روزه دوم این بانک گفت: در نظر داریم منابع بانک را به 60 هزار میلیارد ریال افزایش دهیم.
وی افزود: از جمله تسهیلات جدید می‌توان به صدور کارت اعتباری، انواع تسهیلات دیگر به منظور تأمین بخشی از سرمایه در گردش بنگاه‌های اقتصادی، تولیدی و اشتغال زای کشور به ویژه در مناطق روستایی و دور دست اشاره کرد.
ضیایی برنامه دیگر بانک را افزایش تعداد پایگاه‌های شبانه روزی برشمرد و خاطر نشان کرد: ایجاد سایت‌های اصلی،  MIRRORو پشتیبان بانک و همچنین ارتقای سطح امنیتی آن با اجرای پروژه ابر خصوصی جزو برنامه‌های پیش روی ماست.
وی با تاکید بر توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی بر روی درگاه‌های اینترنت بانک، موبایل بانک، وب کیوسک، USSD به ویژه در دفاتر خدمات بانکی شهری و روستایی گفت: طرح نصب و راه اندازی نرم افزار مبارزه با پولشویی(AML) در سامانه‌های جامع بانک را مد نظر داریم. ضیایی از دیگر برنامه‌های خود، به اخذ عملیات صندوق توسعه ملی به منظور پرداخت تسهیلات به طرح‌های بخش‌های آب و کشاروزی، منابع طبیعی و محیط زیست و آغاز پرداخت تسهیلات آن در سطح کشور اشاره کرد و گفت: در راستای عمل به تکالیف مندرج در قانون برنامه پنجم توسعه کشور، ایجاد 6 هزار دفتر خدمات بانکی جدید در سطح کشور را مد نظر داریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :