fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 47517
  تاریخ انتشار : 13 اسفند 1392 11:8
  تعداد بازدید : 692

  قدردانی از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال

  امروز در همایش راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی جمعی از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال با حضور ابوترابی فرد؛ نایب رییس مجلس شورای اسلامی مورد قدردانی قرار می گیرند.

  فناوران- ابوترابی فرد، نایب رییس اول مجلس ‌در همایش راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی با موضوع بررسی دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در خصوص تولید محتوا در فضای مجازی و ضرورت رفع موانع اجرایی و قانونی تولید محتوای دیجیتال توسط جوانان کشور با هدف حضور موثر نیروهای مردمی ‌در جنگ نرم سخنرانی خواهد کرد.بیان راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی از دیگر موضوعاتی است که در این همایش توسط حسن نجفی سولاری، رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد ‌مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
  همچنین ارائه گزارشی از وضعیت تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در استان تهران و پخش تیزرها، نماهنگ‌ها و انیمیشن‌های تولید شده در این استان با موضوع فضای مجازی از دیگر برنامه‌های این همایش خواهد بود.
  همایش بررسی راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی امروز (سه شنبه، 13 اسفندماه) از ساعت 14:30 تا 18 در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان تهران برگزار خواهد شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :