آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4810
تاریخ انتشار : 17 دی 1390 11:52
تعداد بازدید : 2594

از سوی سایت‌ها، روزنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی

کتاب های برتر سال 2011 معرفی شدند

روزنامه ها و سایت های مختلفی در آمریکا و اروپا اقدام به انتخاب برترین کتاب های سال 2011 در بازار نشر کرده اند که معیارهای مختلفی مانند میزان فروش و میزان نقدهای مثبت و منفی یا میزان محبوبیت کتاب ها را برای این انتخاب در نظر گرفته اند.

فناوران- روزنامه‌های گاردین و واشنگتن پست از جمله روزنامه‌هایی هستند که لیستی از برترین کتاب‌های سال را منتشر کرده‌اند. کتاب‌های یک روز من نوشته سباستین بری و پادشاه زمستان نوشته توماس پن، سگ معمولی نوشته Eileen Battersby، داستان‌های کوتاه آلیس مونرو و گل وحشی نوشته سارا راون از جمله کتاب‌هایی است که در لیست برترین کتاب‌های سال 2011 روزنامه گاردین جا گرفتند.
 کتاب‌های 1Q84 نوشته هاراکی موراکی و توضیحات نوشته ماری راسل، روزی روزگاری یک رودخانه نوشته بونی جو کمپبل، قایق همینگوی: همه چیزهایی که او در زندگی دوست داشت و از دست داد نوشته پل هندریکسون و استیو جابز نوشته Walter Isaacson از جمله بهترین کتاب‌های سال 2011 به انتخاب واشنگتن پست بودند.نیویورک تایمز هم پرفروش‌ترین کتاب‌های را در بخش‌های مختلف و هم بهترین کتاب‌های سال 2011 را  در بخش‌های مختلف معرفی کرده است. در بخش بهترین‌ کتاب‌های سال 2011 می‌توان به کتاب‌هایی مانند 11/22/63 نوشته استفان کینگ، ده هزار قدیس نوشته النور هندرسون و همسر ببر نوشته Obreht اشاره کرد.امسال شبکه اجتماعی Goodreads نیز برندگان برترین کتاب‌ سال 2011 را با رای اعضای خود از سراسر دنیا انتخاب کرده است.  بر این اساس کتاب 1Q84 هاراکی موراکی به عنوان برترین کتاب داستان سال 2011 از سوی این شبکه معرفی شده است. همچنین کتاب واگرا نوشته ورونیکا راث به عنوان محبوب‌ترین کتاب کتابخوانان این شبکه، بهترین رمان عاشقانه کتاب Lover Unleashed  نوشته وارد، بهترین سفرنامه، کتاب پرنس کوچک نوشته کانر گرانا، بهترین زندگی‌نامه، کتاب استیو جابز و بهترین کتاب شعر، کتاب طالع بینی یک مرده نوشته بیلی کالینز انتخاب شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :