آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48568
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1392 12:18
تعداد بازدید : 1606

تالیا مشترکان غیرفعالش را احیا می کند

تالیا در نظر دارد تمام مشترکان سابق خود که موانع قانونی ندارند را به شکل رایگان به شبکه بازگرداند.

تسنیم- شرکت گسترش ارتباطات تالیا از فعال‌سازی دوباره سیم‌کارت‌های غیرفعال شده خبر داده و گفته است که مشترکانی که سیم‌کارتشان غیرفعال شده در صورت عدم سلب امتیاز یا موانع قانونی می‌توانند با ارایه مدارک مالکیت و کارت ملی تا پایان اسفند ماه 92 با مراجعه به دفاتر خدمات امور مشترکین این شرکت نسبت به فعال‌سازی دوباره سیم‌کارت خود بدون پرداخت هزینه اقدام کنند.
رضا گرامی مدیر روابط عمومی تالیا اظهار کرد: بر این اساس، اپراتورهای پیش پرداخت دنیا معمولا در بازه‌های زمانی مشخصی، نامبرینگ را پالایش می‌کنند تالیا نیز با توجه به تغییر و تحولات چند سال گذشته اقدام به انجام چنین کاری کرده است.وی افزود: چنین اقدامی امکان بازگشت مجدد مشترکان سابق به شبکه را فراهم می‌سازد.
وی در پاسخ به این سوال که رویکرد تالیا در ارتباط با سلب امتیاز کردن مشترکان غیر فعال چگونه بوده، آیا سیم‌کارت آنان را واگذار کرده یا همچنان مالکیت در اختیار آن‌هاست؟ گفت: بنا را بر این گذاشتیم تا تمام مشترکان تالیا را که هر زمانی از سیم‌کارت‌های ما استفاده می‌کردند و حال غیر فعال شده‌اند را به رایگان به شبکه بازگردانیم که این کار از طریق تماس با مرکز تماس یا مراجعه به امور مشترکان انجام می‌شود.
مشترکان تاليا مي‌توانند براي اطلاع از مراکز خدمات امور مشترکين، به ‌‌سايت اين اپراتور به نشاني taliya.ir مراجعه يا با شماره ۹۹۹ از خطوط تاليا، ۰۹۳۲۹۹۹۰۰۰۰ و ۸۱۷۳ از ساير خطوط تماس بگيرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :