آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48570
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1392 12:22
تعداد بازدید : 1627

پست در ایام نوروز فعال است

مهری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست از ارایه خدمات ویژه پست کشور در ایام نوروز به هموطنان خبر داد.

فناوران- مهری مدیرعامل شرکت پست افزود: دفاتر منتخب پست در سراسر کشور به غیر از روزهای یکم و سیزدهم فروردین ماه سال 93 همه روزه در ایام نوروز آماده ارایه خدمات به هموطنان هستند که فهرست این دفاتر از طریق مراجعه به پورتال شرکت پست به آدرس post.ir بخش «خدمات کاربران» قابل دسترسی است.
مهری درخصوص ارسال سوغات، هدایا و امانات به شهرهای کشور یا خارج از کشور در ایام نوروز گفت: این خدمت در شرکت پست دائمی است، اما در ایام نوروز تمهیداتی خاص به منظور دریافت و ارسال به موقع و سریع آن در نظر گرفته شده است.
وی خدمت پست ویژه را سریع ترین خدمت پست در داخل کشور خواند و اظهار داشت: در ایام نوروز از طریق این خدمت، شرکت پست مرسولات هموطنان را به مراکز استان در کمتر از 24 ساعت و در شهرها نیز 3 تا 5 ساعت توزیع می‌کند.
مدیرعامل همچنین سامانه بازار الکترونیکی پست را که از طریق آن پنج هزار فروشگاه مجازی کالاها و خدمات متنوع و مختلف را به صورت اینترنتی عرضه می نمایند بستری مناسب برای هموطنان به منظور تامین رفاه آنان در این ایام دانست و بیان داشت: از طریق این سرویس هموطنان می‌توانند خرید اینترنتی خود را توسط پست درب منزل تحویل بگیرند.
مهری سپس با بیان این که تبریک نوروز در میان ایرانیان از طریق ارسال کارت پستال همواره مرسوم بوده عنوان کرد: چندی پیش شرکت پست خدمتی نوین را در جهت حفظ این سنت دیرینه طراحی و راه‌اندازی کرده است که هم وطنان برای تبریک سال نو و دیگر مناسبت‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت پست با روشی ساده تصاویر متنوع و متن مورد علاقه خود را انتخاب کرده، سپس کارت پستال انتخابی به صورت فیزیکی توسط پست چاپ و به گیرنده موردنظر ارسال می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :