آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48573
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1392 12:27
تعداد بازدید : 1635

راهکارهای امنیتی جدید مک آفی

مک آفی راهکارهای امنیتی جدیدی را تحت یک مدیریت یکپارچه ارائه کرده است که امنیت را برای تمام دستگاه های موجود در شبکه فراهم می کند.

فناوران- با به کار گیری راهکار جدید مک‌آفی، کامپیوترهای PC، Mac، سیستم‌های Linux، سرورها، سیستم‌های مجازی (Virtual)، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها همه تحت پوشش یکپارچه و مدیریت واحد McAfee خواهند بود؛ چرا که با مک‌آفی  به سرعت می‌توان امنیت چند لایه در برابر تهدیدات پیچیده امروزی ایجاد کرد.
رمزنگاری (encryption) برای محافظت از داده‌های سازمانی، سامانه‌های رفتارشناسی برای شناسایی تهدیدات جدید و ناشناخته، بهینه سازی سخت افزاری برای محافظت از سیستم قبل از راه اندازی سیستم عامل و شناسایی بدافزارهای پنهان در عمق Kernel و تامین امنیت ایمیل، وب و موبایل برای محافظت در برابر عملیات کلاهبرداری (Phishing) و حملات چند مرحله‌ای برخی از ویژگی‌های نسل جدید محصولات مک‌آفی است.
شرکت شبکه گستر نسل جدید محصولات McAfee را به بازار عرضه خواهد
 کرد.
این محصولات جدید در چهار نوع بسته نرم افزاری برای نیازهای مختلف و متفاوت شرکت‌ها و سازمان‌ها ارایه
خواهد شد.
از جمله راهکارهای جدید McAfee می‌توان به امنیت برای تجهیزات ذخیره سازی (Storage)، امنیت محیط‌های مجازی، سامانه کنترل نرم‌افزارهای کاربردی مجاز (Application Control) و سامانه دیده بانی بانک‌های اطلاعاتی (Database Event Monitor)  اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :