آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48575
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1392 12:30
تعداد بازدید : 1863

منحنی های ال جی با سیستم عامل هوشمند در راه است

شرکت ال جی از جدیدترین خط تولید تلویزیون های 2014 خود پرده برداری کرد که شامل تلویزیون های Ultar HD با اندازه های 49 تا 105 می شود.

فناوران- این محصولات شامل مدل جدید Ultra HD منحنی (Curve UHD) 105 اینچی ،مدل‌های کوچک تر منحنی 65، 55 و 49 اینچی 4K است.
بر اساس اعلام این شرکت، برای سال 2014 ال‌جی نخستین بار سیستم عامل هوشمند اینترنتی (Web OS Smart TV) را که در ژانویه امسال درنمایشگاه CES معرفی شده بود، دراین تلویزیون‌ها گنجانده است. ال‌جی انتظار دارد که این سیستم عامل به خاطر سادگی استفاده و باز بودن آن، شکل استاندارد جدیدی به بازار تلویزیون‎های هوشمند بدهد.

 ال جی و ورود به عصر ULTRA HD
تلویزیون‌های Ultra HD شامل صفحات IPS هستند که قابلیت ارائه رنگ‌های بسیار دقیق و تصاویری با کیفیت بالا با حداقل اعوجاج رنگ از هر نقطه دید هستد. جدیدترین مدل Ultra HD شرکت ال‌جی قابلیت تبدیل تصاویر  HDو  Ultra HD کیفیت 4K را نیز دارد.
همچنین فناوری Cinema 3D  طبیعی‌ترین تجربه تماشای فیلم‌های سه بعدی را در تلویزیون‌های 4K  ارائه می‌دهد که در تلویزیون‌های بزرگ‌تر این پدیده نمایان‌تر است. تنظیم کننده 3D  نیز بیننده را قادر می‌سازد که تا میزان افکت سه بعدی تصاویر را نیز کنترل کند. لازم به ذکر است، تمام تلویزیون‌های Ultra HD مدل 2014 مجهز به موتور تبدیل کننده سه بعدی هستند.
برای اطمینان از دریافت بهترین صدا درآخرین مدل‌های تلویزیونی، شرکت ال‌جی با کمپانی  Harmon Kardon، یکی از معتبرترین نام‌ها در صنعت صدا شریک شده است.  علاوه بر این از آنجا که قابلیت دسترسی هر چه بیشتر به برنامه‌های 4K  از اولویت‌های ال‌جی بوده است، این شرکت با مشارکت تهیه‌کنندگان محتوای این برنامه‌ها مثل FOX و Netflix از نزدیک با پخش کنندگان محلی، ماهواره‌ای و کابلی همکاری کرده تا هر چه بیشتر برنامه‌های 4K را گسترش دهد.

  ال‌جی در تدارک افزایش تنوع مدل
ال‌جی همچنان در حال بهبود کیفی و افزایش تعداد مدل‌های سری OLED خود در عین افزودن قابلیت‌های جهانی خطوط تولید
 خود است.
قابلیت جدید eGallery نشان دهنده بسیار خوب رنگ‌های زنده و طبیعی تلویزیون‌های OLED ال‌جی است eGallery شامل 150 اثر از معروفترین هنرمندان، تصاویر بی‌نظیری از طبیعت به همراه ملودی‌های زیبا برای تبدیل هر خانه ‌ای به گالری هنری خصوصی است.
ال‌جی اعلام کرده که در پی معرفی این تلویزیون‌ها در بازار کره، همگی این مدل‌ها در بازار‌های دیگر جهان در اواخر این ماه ارائه خواهد شد و قیمت و اطلاعات دیگر در بازار‌های مربوطه اعلام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :