fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 49465
  تاریخ انتشار : 19 فروردین 1393 0:0
  تعداد بازدید : 415

  استفاده زندانیان از پابند الکترونیکی در نوروز 93

  رییس سازمان زندان ها گفت: تعداد محدودی از زندانیان استان های تهران و اصفهان که در ایام نوروز به مرخصی رفتند از پابند الکترونیکی استفاده کردند.

  ایسنا - غلامحسین اسماعیلی درباره استفاده از دستبند و پابند الکترونیکی توسط زندانیان در ایام نوروز، گفت: تعداد کسانی که در ایام نوروز از پابند الکترونیکی استفاده کرده اند را دقیقا نمی دانم، اما در سطح بسیار محدودی بوده است. وی ادامه داد: ما برای این که کارآمدی این سیستم را ارزیابی کنیم در ایام نوروز به صورت آزمایشی به تعدادی از زندانیان برای مرخصی پابند الکترونیکی ارایه کردیم که این پروژه در دو استان تهران و اصفهان به بهره برداری رسید. رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گفت : تنها تعداد محدودی - کمتر از 100 نفر - از این سیستم استفاده کردند؛ چرا که کل تجهیزات ما حدود هزار دستگاه است. اسماعیلی گفت : آنچه که در حال حاضر در سازمان زندان ها از آن بهره برداری کردیم پابند الکترونیکی است و غیر قابل رویت است.
  وی در مورد چگونگی پرداخت هزینه استفاده از پابند الکترونیکی برای زندانیان، گفت: در این مقطع به دلیل آزمایشی بودن، هزینه ای از زندانیان دریافت نشده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :