آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49484
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 535

ارتقا گوشی های ال جی با Knock code

شرکت ال جی قابلیت کاربری جدیدی برای گوشی های G2 و G Flex ارایه کرده که امکان ارتقای این دستگاه ها را فراهم می کند.

فناوران- مطالعات انجام شده، نشان داده بیشتر کاربران روزانه بین 100 تا 150 بار گوشی خود را از حالت قفل خارج می کنند، بنابراین ال جی تصمیم گرفت با قابلیت Knock code تلفن همراه را به سطح بالاتری از امنیت و سهولت استفاده برساند. فناوری Knock on ال جی در سال 2008  بستر مناسبی را برای توسعه Knock code جهت خارج کردن تلفن از حالت قفل در یک مرحله را تامین کرد. 
ویژگی بارز Knock code در فعال سازی و باز کردن قفل گوشی به طور همزمان است که از امنیت و سهولت استفاده بیشتر نسبت به سیستم های امنیتی معمولی مانند گذرواژه یا شکل (Pattern) برخوردار است. 
با فناوری Knock code صفحه نمایش گوشی به چهار قسمت تقسیم می شود که کاربر با ضربه های ملایم بین 2 تا 8 بار در هر یک از این چهار قسمت و در یک ترتیب خاص، تلفن را از حالت قفل خارج می کند. این قابلیت با ارایه 80 هزار ترکیب ممکن، سطح امنیتی بالاتری نسبت به سایر سیستم های امنیتی  نظیر حسگر اثر انگشت فراهم می سازد. از آنجا که استفاده از سیستم Knock  code در هر ناحیه صفحه نمایش و بدون نگاه کردن به صفحه امکان پذیر است، همچنین امکان سرقت گذرواژه وجود ندارد. 
گذشته از مطمئن بودن و استفاده آسان، به دلیل عدم وابستگی به شرایط محیطی، از عملکرد بهتری برخوردار است.
بر اساس گزارش ال جی دارندگان گوشی های G2 و G Flex جزو اولین کاربرانی خواهند بود که امکان ارتقای گوشی خود به قابلیت Knock code را خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :