آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49546
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 576

جریمه برای عدم ارایه تخفیف 20درصدی اینترنت به مشترکان

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اعمال نرخ های جدید اینترنت از سوی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت خبر داد و گفت: نظارت کاملی بر اعمال مصوبه تغییر نرخ اینترنت مبنی بر کاهش 20 درصدی اینترنت مصرف کننده صورت می گیرد.


مهر- کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بهمن ماه 92 در جلسه شماره 181 خود تعرفه پهنای باند اینترنت بین الملل برای ارائه خدمات اینترنت ADSL برای شرکت های ارائه کننده این خدمات شامل شرکتهای PAP و شرکت های مخابرات استانی را 35 درصد کاهش داد و در همین حال، نرخ ارائه خدمات اینترنت حجمی نیز به مشترکان تا سقف 20 درصد کاهش پیدا کرد.
حسن رضوانی- معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد آخرین وضعیت اجرای مصوبه کاهش 20 درصدی قیمت اینترنت برای مشترکان خانگی اظهار داشت: این مصوبه از 23 بهمن ماه 92 لازم الاجرا شده و بر اساس بررسی های صورت گرفته بسیاری از سرویس دهندگان اینترنت، این تعرفه را برای مشترکان جدید اعمال کرده اند. وی با بیان اینکه برخی سرویس دهندگان به دلیل مسائل فنی این نرخ ها را برای مشترکان قدیمی اعمال نکرده اند، گفت: بزودی این تعرفه ها برای این مشترکان نیز اجرایی می شود و سرویس دهندگان اینترنت موظفند مبالغ اضافه دریافتی از مشترکانشان را به آنها بازگردانند.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری با تاکید براینکه سرویس دهندگان اینترنتی اعلام کرده اند که به سرعت نرخ های جدید را برای مشترکانشان اعمال می کنند، خاطرنشان کرد: نظارت کاملی بر این مصوبه در حال انجام است و تمامی سرویس دهندگان اینترنت که خلاف این مصوبه حرکت کنند مورد جریمه قرار می گیرند و نیز موظفند مطابق زمان بندی اعلام شده، اضافه دریافت از مشترکان را عودت دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :