آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49555
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 988

قزوین 29 اردیبهشت میزبان الکامپ پنجم است

پنجمین نمایشگاه الکامپ استان قزوین از 29 اردیبهشت ماه تا دوم خرداد، توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار می شود.


فناوران- حامد فتوحی دبیر نصر قزوین گفت: در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در زمینه های سخت افزار، نرم افزار، مشاوره، آموزش، امنیت اطلاعات، اینترنت، اتوماسیون اداری، دوربین های مدار بسته، تجارت الکترونیکی، رسانه های دیجیتال، محتوای الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی، بیمه الکترونیکی، تجهیزات مخابراتی و تلفن همراه ارایه می شود. 
وی افزود:  امیدواریم با حضور پررنگ فعالان این عرصه جایگاه بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان قزوین ارتقا یابد.
فتوحی با تاکید بر اینکه نمایشگاه الکامپ امسال بسیار پربارتر از سال قبل برگزار می شود، گفت: تاکنون استقبال شرکت ها برای ثبت نام و حضور در نمایشگاه بسیار خوب بوده و پیش بینی می شود تا پایان زمان ثبت نام، تعداد زیادی شرکت به لیست ثبت نامی ها افزوده شود.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای قزوین افزود: الکامپ 91 و 92 قزوین توسط هیات مدیره فعلی سازمان برگزار شد و این دوره را نیز همان هیات مدیره برگزار می کند اما از سال آینده نمایشگاه توسط هیات مدیره جدید نصر قزوین برگزار می شود.
وی در مورد حامیان معنوی الکامپ 93 قزوین گفت: حامیان این دوره از نمایشگاه، شرکت سهامی نمایشگاه ها، سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قزوین، استانداری و شرکت مخابرات است.
فتوحی در مورد زمان برگزاری نمایشگاه گفت: برخلاف سایر نمایشگاه های استانی که اغلب در نیمه دوم سال برگزار می شوند، زمان برگزاری الکامپ قزوین اردیبهشت ماه تعیین شده که بخاطر هفته ارتباطات بسیار مناسب است.
وی در خصوص الکامپ 92 قزوین و تعداد شرکت های حاضر در آن گفت: سال گذشته 45 شرکت از داخل و خارج از استان قزوین در نمایشگاه حاضر بودند و در فضایی بالغ بر 1400 متر مربع جدیدترین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.
وی ابراز امیدواری کرد که در نمایشگاه امسال نیز مانند سال قبل حضور شرکت ها پررنگ باشد.
فتوحی همچنین گفت: در این دوره از نمایشگاه تاکنون شرکت هایی از استان البرز ، تهران، اصفهان و تبریز برای حضور اعلام آمادگی کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :