آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49814
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1393 11:49
تعداد بازدید : 370

فراسو افزایش تعرفه واردات ماوس و کیبوردکذب است

در پی انتشار خبری با عنوان «ماوس و کیبورد هم گران می شود» در صفحه روز 20 فروردین در فناوران، توضیحی از سوی روابط عمومی شرکت فراسو به روزنامه ارسال شده که با اندکی تغییر و حذف عبارات بی ارتباط با اصل موضوع، از نظرتان می گذرد.

« با توجه به متن منتشر شده مورخ 20 فروردین 1393، از قول ریاست محترم اتحادیه رایانه تهران به اطلاع می رساند خبر افزایش تعرفه گمرکی محصولات صفحه کلید و موشواره در سال 93، کذب محض بوده و متاسفانه علی رغم افزایش کلیه هزینه های تولید در سال جدید تعرفه این محصولات نسبت به سال های 91 و 92 هیچ گونه تغییری نکرده و حتی نسیت به سال های قبل از آن نصف شده است. 
از ریاست محترم آن اتحادیه بعید است که در جریان امور صنفی نبوده باشند ... البته با توجه به سیاست های دولت و رهنمودهای مقام معظم رهبری در شرایطی که در سال های اخیر تولیدات مطلوب و موفق این حوزه از تولید ملی، کفاف مصرف داخلی را چه از جهت کمی و چه کیفی در هر دو شاخه صفحه کلید و موشواره به صورت کامل داده و می دهد، امیدواریم تعرفه ها در راستای حمایت از سرمایه ایرانی و کار و تولید ملی به زودی افزایش یافته و موجب تداوم فعالیت واحدهای خوشنام و موفق این شاخه از تولید شود». 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :