آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49826
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1393 12:29
تعداد بازدید : 424

ارتباط چند حساب به یک کارت بانک مسکن

بانک مسکن سرویس جدید ارتباط چند حساب به یک کارت را فراهم کرد.

روابط عمومی بانک مسکن- ساسان شیردل مدیر ICT این بانک افزود: از این پس دارندگان حساب های متمرکز در سیستم سپرده های متمرکز بانک مسکن، می توانند چند حساب خود را تنها به یک کارت الکترونیکی متصل کرده و تمامی عملیات مبتنی بر کارت را تنها از طریق حساب اصلی انجام دهند. 
شیردل افزود: با این روش همه تراکنش ها بر پایه شماره کارت در سیستم شتاب انجام گرفته و محدودیت های موجود در تراکنش های سیستم سوئیچ پرداخت با کارت و سامانه شتاب نظیر برداشت وجه از دستگاه خودپرداز و پایانه شعب، انتقال وجه، خرید، پرداخت قبض و غیره روی کارت اعمال می شود.
وی گفت: یک حساب نمی تواند به طور هم زمان به عنوان حساب اصلی دو کارت تعریف شود . بنابراین اختصاص حساب پیش فرض یک کارت به عنوان حساب پیش فرض کارت دیگر تنها در صورت ابطال کارت قبلی امکان پذیر خواهد بود. در غیر این صورت این حساب می تواند به عنوان حساب غیر اصلی به کارت دیگر اضافه شود و مشتری می تواند از هر دو کارت خود در صورت نیاز استفاده کند.
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن افزود: این سرویس برای حساب های حقیقی انفرادی فعال شده است و کارت ها و حساب های مربوط به سیستم پس انداز و تسهیلات متمرکز از قبیل حساب صندوق پس انداز مسکن، حساب صندوق پس انداز ساخت و حساب پس انداز مسکن جوانان، کارت های خانواده، بن کارت، بن کارت رفاهی و کارت های اعتباری از این قاعده مستثنی هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :