آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49846
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 281

ساخت سریالی برای جدایی جوانان از تبلت و موبایل

فیلمنامه نویس «چابک سواران» داستان این مجموعه تلویزیونی را درباره عده ای نوجوان دانست که از تکنولوژی های مدرن فاصله می گیرند و با رفتن به ترکمن صحرا فضای دیگری از زندگی را تجربه می کنند.
خبرگزاری مهر - آرش برهانی نویسنده فیلمنامه مجموعه «چابک سواران» درباره این مجموعه گفت: کارگردانی این مجموعه را که پیش از این با نام «اردوی سواری تابستانی» مطرح شده بود بابک محمدی و تهیه کنندگی آن را بهروز خوش رزم بر عهده خواهد داشت و قرار است در 26 قسمت 45 دقیقه ای به تولید برسد.
وی درباره فضای ساخت این مجموعه عنوان کرد: فضای ساخت و تولید «چابک سواران» در ترکمن صحرا می گذرد و داستان درباره عده ای نوجوان است که به یک اردوی تابستانی می آیند. آنها در این اردو به طبیعت و محیط زیست گرایش بیشتری پیدا می کنند.
نویسنده سریال نوروزی «ما فرشته نیستیم» در ادامه بیان کرد: ایده این کار از طرف خود بابک محمدی بود و به نظر من ایدهای جذاب است که شیوه ای دیگر از زندگی را به جوانان پیشنهاد می دهد و درواقع سبک زندگی آن خارج از فضای آپارتمانی است. نوجوانانی که در این فیلمنامه وارد فضای ترکمن صحرا می شوند در یک ماهی که در این اردو به سر می برند نباید از هیچ یک از ابزارها و تکنولوژی های جدید مثل تبلت و موبایل استفاده کنند و این باعث می شود که آنها بتوانند با طبیعت اطراف خود ارتباط برقرار کنند و یاد بگیرند که چگونه باید در طبیعت زندگی کرد. بنابراین این نوجوانان در انتهای سریال دیگر آن آدم های اولیه نیستند و به نوعی بلوغ فکری می رسند.
نویسنده سریال «تاوان» زمان تولید مجموعه «چابک سواران» را در اواسط خردادماه پیش بینی کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :