آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49872
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 539

بازی ایرانی "پرواز دوران" اردیبهشت ماه در بازار

بازی رایانه ای پرواز دوران نخستین بازی شبیه ساز نبرد هوایی (Combat Flight Simulator) است که اردیبهشت ماه 93 وارد بازار گیم کشور می شود.
بنیاد ملی بازی های رایانه ای - شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای مجوز ساخت بازی رایانه ای "پرواز دوران" را با موضوع دفاع مقدس و سبک جنگ هواپیمایی صادر کرد.
این بازی روایتگر رشادت های شهید "عباس دوران" است که بازیکن در نقش وی در تمامی ماموریت های هوایی انجام شده شهید دوران از زمان آغاز جنگ تا شهادتش ایفای نقش می کند. تجربه نبرد هوایی در مرزهای جنوبی، جزیره خارک، آبادان، کوهستان های غرب، پاوه، جزیره مجنون، بصره، مسیر مرزی قصر شیرین تنها بخشی از تجربه پروازی این بازی محسوب می شود.
در این بازی برای حفظ خط داستانی از 15 دقیقه روایت سینمایی Motion Illustrations استفاده شده است که بازیکن در خلال بازی با زندگی شهید دوران و نقش این شهید بزرگوار در حفظ مرزهای میهن در روزهای نخستین جنگ تحمیلی بیشتر آشنا می شود.
این بازی همچنین پیشتر عنوان بهترین بازینامه سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران را کسب کرد.
این بازی در شرکت رسانا شکوه کویر به تهیه کنندگی مرتضی دستخوار، مدیر پروژه عماد رحمانی و مدیر فنی مهدیار جهانگیری تولید شده و شرکت مدرن توزیع  این بازی را  عهده دار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :