آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49873
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 447

رادیو مسابقه وبلاگ نویسی برگزار می کند

رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سیزدهمین جشنواره و پنجمین اجلاس جهانی صدا اعلام کرد: معاونت صدای رسانه ملی برای ایجاد بستر رقابتی و بهره مندی از نظرات مخاطبان مسابقه وبلاگ نویسی رادیویی با نام «رادیو نوشت» برگزار می كند.
خبرگزاری مهر - علی اکبر خدابخش رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سیزدهمین جشنواره و پنجمین اجلاس جهانی صدا از برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی رادیویی با عنوان «رادیو نوشت» خبر داد.
وی افزود: موضوع اصلی این مسابقه «رادیو، رسانه دیروز، امروز و فردا» است و علاقمندان می توانند درباره موضوعات فرعی چون معرفی رادیو، معرفی شبکه های رادیویی، معرفی برنامه ها، وبلاگ های هواداران شبکه ها یا برنامه ها، پوشش اخبار رادیو و برنامه های رادیویی و نقد برنامه های رادیویی در این مسابقه شرکت کنند.
خدابخش درباره اهداف برگزاری این جشنواره تاکید کرد: این مسابقه با هدف بهره مندی از ظرفیت های چند رسانه ای در بالا بردن انگیزه های مشارکتی مخاطبان برگزار می شود تا با ایجاد یک بستر رقابتی زمینه برای خلق ایده های نو و خلاقانه فراهم شود.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا خاطرنشان کرد: در عصر حاضر که وبلاگ ها با ایجاد یک شبکه مجازی توانسته اند بخش عمده ای از فعالیت های کاربران اینترنتی را به خود اختصاص دهد، با ایجاد یک پل ارتباطی بین فضای مجازی و رادیو می توان بستری نو برای ایجاد ارتباط بین رسانه و مخاطبان ایجاد کرد.مخاطبان رادیو و علاقمندان به شرکت در این مسابقه رادیویی می توانند از 20 فروردین تا 10 اردیبهشت ماه 1393 نشانی وبلاگ خود را به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به نشانیradiofestival.ir  
ارسال کنند.
آثار ارسال شده از 10 تا 15 اردیبهشت ماه 93 مورد ارزیابی قرار گرفته و اسامی برگزیدگان اعلام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :