آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49879
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 412

رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران:

نرخ ثبت نام یارانه در کافی نت ها 3 هزار تومان است

رییس اتحادیه فن آوران رایانه تهران در مورد نرخ گذاری ثبت نام هدفمندی یارانه ها به صورت اینترنتی گفت: با وجود آن که نرخ گذاری ثبت نام اینترنتی صورت گرفته است در سطح شهر مبالغ مختلفی دریافت می شود.
ایسنا- سیدمهدی میرمهدی افزود: نظارت بر اجرای ثبت نام در کافی نت های تهران بر عهده اتحادیه است و برای این فعالیت مبلغ 3000 تومان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: در سطح شهر برخی مسوولان کافی نت ها مبالغ 10 هزار تومان در ازای ثبت نام دریافت کرده اند که با ورود اتحادیه به این موضوع الباقی پول از سوی مسوولان کافی نت به مردم برگشت داده شده است.
رییس اتحادیه فن آوران رایانه تهران در پاسخ به این سوال مبنی بر این که ثبت نام های اینترنتی دیگر مانند ثبت مالیات و ثبت نام دانشگاه نرخ گذاری بیشتری برای آن ها صورت گرفته است، گفت: ثبت نام یارانه با وجود آن که از سه صفحه برخوردار است اما زمان کمتری نسبت به دیگر ثبت نام ها لازم دارد.
میرمهدی یادآور شد: از روز پنجشنبه هفته گذشته بازرسی ها در رابطه با ثبت نام یارانه آغاز شده که در کافی نت های اطراف شهر هزینه 30 هزار تومانی نیز دریافت شده است.
وی همچنین در رابطه با نرخ گذاری سالیانه یادآور شد: نرخ گذاری جدید تا اواسط اردیبهشت ماه عملی خواهد شد و در حال حاضر هزینه هر ساعت استفاده از اینترنت در کافی نت های تهران 3800 تومان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :