آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49929
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1393 11:7
تعداد بازدید : 660

توقف امکان دانلود بازی بازگشت مختار

بعد از بازخوردهای به وجود آمده درباره بازی رایانه ای «بازگشت مختار» که در سایت موسسه هنر ناب اسلامی عرضه می شود، مدیر فروش این موسسه گفت: بازی مذکور متعلق به موسسه هنر ناب اسلامی نیست و به عنوان هدیه در سایت آن قرار داده شده است.

خبرگزاری دانشجو - اکنون بعد از واکنش های منفی به بازی رایانه ای «بازگشت مختار»، امکان دانلود این بازی متوقف شده است. 
محمد سلطانی، مدیر فروش موسسه هنر ناب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره بازی رایانه ای «بازگشت مختار» اظهار کرد: این بازی رایانه ای متعلق به موسسه هنر ناب اسلامی نیست و به عنوان هدیه در سایت این موسسه قرار داده شده است. 
وی اضافه کرد: موسسه هنر ناب اسلامی به منظور تولید نرم افزارهایی در موضوعات معارف اسلامی، اهل بیت (ع)، امر به معروف و نهی از منکر و نظایر آن فعالیت می کند، از این رو سایت این موسسه به دلیل ارتباط موضوعی، بازیهای رایانه ای ایرانی کم حجم مرتبط را به عنوان هدیه در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. 
سلطانی گفت: بازی رایانه ای «بازگشت مختار» در ماجرای سال ۸۸ روی سایت موسسه ناب اسلامی آپلود شده است و اینکه در حال حاضر این بازی قابل دانلود است یا خیر، اطلاعی ندارم، چراکه این بازی از مدت ها پیش بر روی سایت گذاشته شده است. 
بازی رایانه ای «بازگشت مختار» مربوط به وقایع پس از انتخابات سال ۸۸ است که در آن، چهره افرادی نمایان می شود که کاربران باید با شلیک به آنان، به مبارزه با افرادی که دشمنان نظام خوانده می شوند، بپردازند. 
انتشار این بازی رایانه ای واکنش هایی را در فضای مجازی به دنبال داشت. بسیاری از معترضان، این گونه اقدامات را نوعی ترویج خشونت در جامعه عنوان می کنند. 
«بازگشت مختار» پیش از این روی سایت موسسه هنر ناب اسلامی قابل دانلود بود، ولی اکنون دیگر دانلود آن امکان پذیر نیست. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :