آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49930
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1393 11:9
تعداد بازدید : 361

ایجاد بخش وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در کنگره پیشگامان پیشرفت

پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت در موضوعات مختلف از جمله نرم افزار، وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

ایکنا - پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی تهران در محور ها و بخش های گوناگون علمی، فرهنگی، هنری، مجازی و غیره برگزار می شود. 
از جمله اهداف برگزاری این کنگره می توان به تلاش برای مشارکت حداکثری دانشجویان و جوانان فعال در اندیشه ورزی پیرامون الگوی پیشرفت کشور و فرآیند تدوین و تحقق آن، ظرفیت سازی برای مطالبه و اجرای الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت توسط نسل آینده ساز جامعه و کمک به همگانی کردن و ترویج گفتمان پیشرفت در بین جوانان و دانشجویان اشاره کرد. 
فعال سازی ظرفیت های بالقوه جوانان و دانشجویان کشور و بکارگیری آن برای تولید آثار علمی و هنری با موضوع پیشرفت، جهت دهی به تولیدات و آثار علمی و هنری دانشجویان و جوانان کشور در زمینه پیشرفت و ارزیابی و ارتقاء مداوم آن ها و فرهنگ سازی و تقویت روحیه خودباوری در بین دانشجویان و نسل جوان کشور از دیگر اهداف برگزاری این کنگره است. 
تمامی جوانان و دانشجویان علاقه مند، اهل قلم و بیان، اهل ذوق و هنر، صاحب دیدگاه های راهبردی و دارای ایده های نو مخاطب این کنگره محسوب می شوند و می توانند به صورت انفرادی و یا در قالب گروه ها و مراکز دفا تر استانی بنیاد ملی نخبگان، انجمن های علمی، کانون های فرهنگی، هنری و ادبی، تشکل های دانشجویان و طلاب، کانون های صنفی دانشجویی، نشریات دانشجویی و حوزوی و گروه های ورزشی در کنگره شرکت کنند. 
بخش های این کنگره شامل مقالات علمی، نوشتار ها و دیدگاه ها، آثار تصویری (عکس، فیلم کوتاه و پویانمایی)، نرم افزار و چندرسانه ای، وب نویسی و شبکه های اجتماعی و فعالیت های مستمر دانشجویی در راستای پیشرفت است. 
ستاد برگزاری کنگره پیشگامان پیشرفت پذیرای پیشنهادات ارزنده دانشجویان و جوانان در زمینه محور ها و نحوه برگزاری و موارد مرتبط دیگر از طریق Kpip@olgou.ir است. 
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی کنگره ملی پیشگامان پیشرفت kpip.ir مراجعه کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :