آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49934
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1393 11:16
تعداد بازدید : 441

نقش مخابرات تهران در کشور استراتژيك است

نشست هفتگي مديران شركت مخابرات استان تهران با حضور خسروي معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت همچنين راسخ معاون توسعه مديريت، هماهنگي و امور پشتيباني وزير ارتباطات برگزار شد.
پیام آنلاین- در اين نشست خسروي مديرعامل اسبق شركت مخابرات استان بر لزوم تعامل و همكاري ميان مجموعه ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور توأم با روحيه كار جمعي و مديريت جهادي تأكيد كرد. 
مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت با بيان اين كه شركت مخابرات استان تهران نقش استراتژيك و راهبردي در مجموعه مخابرات و ارتباطات كشور دارد خاطرنشان ساخت: شركت مخابرات استان تهران از نيروهايي صادق، متخصص و سلامتي برخوردار است كه با تكيه بر آن، همواره نقش راهبردي و هدايت كننده ای، براي ساير استان ها داشته و دارد. خسروي وجود رقباي جدي براي شركت مخابرات را عاملي مهم براي حركت بسوي بهره گيري از سرويس هاي ارزش افزوده و هماهنگي با تحولات روز دنيا دانست و گفت: مخابرات انحصاري نيست بلكه داراي رقبايي است كه ضرورت برنامه ريزي و تحرك و پويايي بيشتر همراه با مديريت جهادي و مشاركت عمومي كاركنان را اجتناب ناپذير ساخته است.
صيدي مديرعامل شركت مخابرات استان تهران نیز با بیان تحقق بيش از 95 درصدي اهداف و برنامه هاي شركت مخابرات استان تهران در سال92، اين شركت را در زمره پيشگامان و سرآمدان عرصه ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور توصيف و تصريح كرد: با همياري و تعاملات مثبت و همچنين تلاش مجدانه كاركنان در سال جديد شاهد تحقق برنامه ها و بهبود درآمدهاي شركت خواهيم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :