آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50342
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1393 11:25
تعداد بازدید : 566

اجرای همکدی استان ها ظرف 4 ماه

معاون شرکت مخابرات ایران از آمادگی فنی و اجرایی این شرکت برای یکسان سازی کدهای استانی خبر داد و گفت: تا زمانی که دستور اجرای این طرح از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مخابرات ابلاغ نشود امکان اجرای هم کدی استانی وجود نخواهد داشت.

مهر- علی سپهری راد با تاکید براینکه شرکت مخابرات ایران از لحاظ طرح شماره گذاری و نیز از نظر اجرا آمادگی هم کدسازی تلفن شهرستان های هر استان را دارد، اظهار داشت: هیچ مشکلی برای اجرا وجود ندارد و مخابرات به محض دریافت مصوبه و ابلاغ آن این طرح را در کمتر از 4 ماه در کل کشور پیاده سازی می کند.
وی حذف کدهای بین استانی را ملزم به ابلاغ مصوبه کمسیون تنظیم مقررات ارتباطات دانست و افزود: تا زمانی که این مصوبه ابلاغ نشود امکان یکسان سازی کدها وجود نخواهد داشت و تا زمانی که این پروژه اجرایی نشود مخابرات تعرفه های جدید را برای مشترکانش اعمال نمی کند. 
معاون شرکت مخابرات ایران در مورد بحث افزایش نرخ های مخابراتی که برخی مشترکان از گران شدن آن قبل از اعلام عمومی خبر داده اند گفت: نرخ های مخابراتی به هیچ عنوان گران نشده است و مصوبه رگولاتوری مبنی بر تغییر نرخ ها در جهت تغییر نحوه محاسبات کارکرد مشترکان و حذف کدهای استانی اجرایی می شود.
وی با بیان اینکه در مصوبه جدید، قرار نیست مخابرات نسبت به سال گذشته افزایش درآمد داشته باشد، خاطرنشان کرد: در این مصوبه نرخ مکالمات جابجا خواهد شد اما تغییری در میزان مبالغ پرداختی مشترکان به وجود نخواهد آمد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :