آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 51271
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1393 10:43
تعداد بازدید : 536

تذکر به وزیر ارتباطات برای کم فروشی اینترنت

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه فضای اینترنتی و تلفنی مردم باید محترم شمرده شود، گفت: درباره کم فروشی و گران فروشی شرکت های اینترنتی و اپراتورهای تلفن همراه به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تذکر خواهیم داد.
خانه ملت - سید محمد بیاتیان گفت: در این زمینه تاکنون از وزیر مربوطه سوال نکردیم اما در آینده نزدیک در جلسه ای با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این موضوع را مطرح خواهیم کرد. نماینده مردم بیجار و گروس در مجلس افزود: فروش شارژ های تلفن های همراه اعتباری با قیمت بالا تر تخلف است و در این باره نیز از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان ناظر سوال خواهیم کرد. 
وی در ادامه با بیان اینکه شرکت های اینترنتی و اپراتورهای تلفن همراه سالانه از محل گرانفروشی و کم فوشی سودهای چند ده میلیاردی به جیب می زنند، گفت: فضای اینترنتی و تلفنی مردم باید محترم شمرده شود و بدون اجازه اس ام اس ارسال نشود. 
به گفته این عضوهیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار بود جلوی ارسال اس ام اس بدون اجازه گرفته شود اما هنوز جلوی آن گرفته نشده است از این رو در این باره به وزیر مربوطه تذکر خواهیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :