آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 51274
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1393 10:47
تعداد بازدید : 522

تکذیب کاهش نیافتن قیمت اینترنت مخابرات

درحالی که هفته گذشته و در نشست مطبوعاتی شرکت های ندا عنوان شد که شرکت مخابرات ایران تخفیف های مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را برای کاربران خود اعمال نکرده است اما معاون شرکت مخابرات گفت: این شرکت مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای کاهش ۲۰ درصدی قیمت ADSL را اعمال کرده است. این تخفیف برای اشتراک های حجمی روی حجم اضافه اعمال می شود.
خبرگزاری فارس- علی سپهری راد در پاسخ به این سوال که گفته می شود شرکت مخابرات ایران تخفیف ۲۰ درصدی قیمت ADSL را برای کاربرانش لحاظ نکرده است، اظهار داشت: در گذشته برخی تعرفه های ADSL مخابرات زیر تعرفه مصوب بود؛ هم اکنون نیز طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات پس از کاهش ۲۰ درصدی قیمت ADSL، قیمت ها باید مطابق لیست تعرفه ای جدیدی تنظیم شود. 
معاونت حقوقی و تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران ادامه داد: بر این اساس هم اکنون قیمت برای مشتریان جدید طبق لیست تعرفه ای جدید تعیین شده 
است. 
وی افزود: همچنین برای مشتریان فعلی ADSL مخابرات نیز، براساس نوع قرارداد و اشتراک این تخفیف لحاظ شده است؛ به این صورت که برای اشتراک های حجمی مابه التفاوت این تخفیف روی حجم اضافه اعمال می شود که تاثیر این اقدام در زمان اتمام قرارداد برای مشترک ملموس خواهد بود. 
سپهری راد تاکید کرد: به این ترتیب قیمت های فعلی ADSL مخابرات منطبق با ۲۰ درصد کاهش نرخ کمیسیون تنظیم
 مقررات است. 

5.jpg


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :