آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5139
تاریخ انتشار : 27 دی 1390 9:6
تعداد بازدید : 576

رونمایی مادربوردهای سری 7 گیگابایت در CES

شرکت گیگابایت در نمایشگاه CES 2012 لاس وگاس از مادربوردهای سری 7 خود رونمایی کرده است.

فناوران- این مادربوردها از پردازنده‌هایIvy Bridge اینتل پشتیبانی می‌کنند و به رابط mSATA برای پشتیبانی از حافظه‌های SSD مجهز شدند.
این شرکت فناوری های 3D Power و 3D Bios خود را که تا قبل از این تنها بر روی مادربوردهای مبتنی بر چیپ‌ست X79 وجود داشت، به روی مادربوردهای سری 7 خود با سوکت 1155 نیز خواهد آورد.
 در این میان چندین مدل از این محصولات معرفی شدند. مادربورد سیاه رنگ  Z77X-UD5H با پشتیبانی از 3 عدد رابط PCI Express x16، 10 درگاه ساتا و طراحی خنک‌کنندگی برای چیپ‌ست و ماسفت‌ها توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.
 با وجود پشتیبانی ذاتی چیپ‌ست از درگاه‌های USB 3.0، چیپ‌ست‌های پشتیبان دیگری برای درگاه‌های بیشتر از این فناوری بر روی این مادربورد قرار گرفته‌اند.
 از دیگر مواردی که توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده است، رونمایی از مادربورد G1. Sniper 3 از سری G1.Killer است. هرچند که طراحی این مادربورد هنوز به مرحله نهایی نرسیده است، اما ویژگی Dual LAN آن از همین ابتدای کار پیداست.
یکی از کمبودهایی که در محصولات گیمینگ احساس می‌شد، وجود مادربورد گیمینگی با فرم micro ATX بود که گیگابایت یک نسخه از مادربوردهای سری G1- Killer خود را با نام G1.Sniper M3 با ابعاد و فرم مورد نظر را در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته است. مدل‌های دیگری در رده‌های اقتصادی نیز
 معرفی شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :