آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 51393
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1393 11:5
تعداد بازدید : 649

بهره مندی نمایشگاه کتاب از خدمات مخابرات تهران

شرکت مخابرات تهران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ارایه مطلوب خدمات مخابراتی نظیر اختصاص ۶٠٠خط تلفن ثابت شهری، برقراری ارتباط سه هزار دستگاه کارتخوان و سایر سرویس های مخابراتی حضور یافت.
4.jpg
فناوران- صیدی مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب، نحوه ارتباطات الکترونیکی، زیر ساخت های برقرار شده توسط شرکت مخابرات استان تهران و سایت شرکت را مورد بازدید قرارداد. 
بر اساس توافق همکاری میان برگزارکنندگان نمایشگاه کتاب و شرکت مخابرات استان تهران مبنی بر تامین خطوط ارتباطی در حوزه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مورد نیاز نمایشگاه کتاب، صیدی به منظور حصول اطمینان از کیفیت ارتباطات برقرارشده از نمایشگاه کتاب بازدید به عمل آورد. 
بکارگیری ۶۰۰ خط تلفن ثابت شهری، بکارگیری تجهیزات ارتباطی دیتا که بستر لازم برای برقراری ارتباط سه هزار دستگاه POS  را با سرورهای بانک عامل و با سرعت مطلوب در اختیار قرار می دهد از جمله خدمات مخابرات تهران به نمایشگاه کتاب است. مخابرات استان تهران با اختصاص و نصب چهاردستگاه DSLAM با ظرفیت کامل در مصلای تهران بستر لازم ایجاد کرده است. سرعت دستگاه های کارتخوان مورد استفاده در نمایشگاه امسال به کمک تجهیزات مخابراتی (DSLAM) بکار رفته به مراتب مطلوب تر از دستگاه های Dial-up قبلی است که موجب رضایتمندی خریداران کتاب شد. 
همچنین فراهم سازی پهنای باند دیتای مورد نیاز برای استفاده بازدیدکنندگان از اینترنت در فضای نمایشگاه که امکان دریافت اطلاعات مورد نیاز بصورت آنلاین را فراهم می کند از دیگر خدمات مخابرات استان تهران در نمایشگاه امسال است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :