آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 51394
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1393 11:12
تعداد بازدید : 633

«ارتباط امن» راهکارهای BeeWare را به ایران می آورد

بی ویر، تولید کننده راهکارهای امنیتی و دسترس پذیری نرم افزارهای وب قراردادی با شرکت برای عرضه محصولاتش در خاورمیانه و ایران منعقد کرد.
فناوران- راهکار i-Suite یکی از محصولات بی ویر است که ابزارهایی برای مقابله با تهدیدات روزافزون سایبری در اختیار سازمان ها با اندازه های مختلف قرار می دهد. این تهدیدات می توانند تمام فعالیت های سازمان ها را تحت تاثیر قرار دهند، ولی این ابزارها علیرغم مبارزه با این تهدیدات، کیفیت بهینه ی خدمات و عملکرد سازمان ها راتضمین می کنند.
این گزارش می افزاید: i-Suite در قالب یک راهکار واحد محصولاتی چون فایروال اپلیکیشن (فایروال اپلیکیشن وب با WAF)، یک فایروال XML (فایروال سرویس وب یا WSF)، کنترل دسترسی (مدیریت دسترسی وب یا WAM) و ابزارهایی برای مونیتورینگ ترافیک و مدیریت متمرکز که باعث کاهش هزینه های پیاده سازی می شوند را به ارمغان می آورد. به واسطه ی کامل بودن این محصول در قالب تجهیزات، i-Suite با هر نوع زیرساختی سازگار است.
شهرام آذرور، مدیرفروش منطقه آسیای غربی شرکت ارتباط امن با اعلام این خبر افزود: بی ویر شرکتی است که با شروع فعالیت از سال 2002 تاکنون، با ارائه راهکارهای تخصصی حفظ امنیت سازمان ها توانسته است جایگاه مناسبی را در صنایع مختلف از جمله پزشکی، مالی و خدمات عمومی در اروپا کسب نماید.
وی ضمن اشاره به برنامه های پیش روی شرکت ارتباط امن در زمینه توسعه بازار و ارائه راهکارهای جدید گفت: همانگونه که در برنامه های سال جدید ارتباط امن پیش بینی شده، محصولات امنیتی جدیدی را به بازار خاورمیانه و ایران عرضه خواهیم کرد که همکاری با Bee Ware نیز در همین راستا انجام گرفته و امیدواریم با توسعه کانال فروش در ایران و خاورمیانه، هرچه بیشتر راهکارهای نوین را در اختیار سازمان ها قراردهیم. در واقع توزیع انحصاری راهکارهای بی ویر در ایران یکی دیگر از گام های این حرکت محسوب می شود.
علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت www.ertebateamn.com مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :