آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5152
تاریخ انتشار : 27 دی 1390 9:53
تعداد بازدید : 2231

راه اندازی نسخه جدید همراه بانک سپه با ۶۰ خدمت

رییس اداره کل فناوری اطلاعات بانک سپه از راه اندازی نسخه ۳ همراه بانک سپه با بیش از ۶۰ خدمت مختلف بانکی به دارندگان حساب های بانک سپه و کارت های عضو شتاب خبرداد.

روابط عمومی بانک سپه- حسین ریاحی اظهارداشت: نسخه جدید همراه بانک سپه، با هدف ارایه خدمات متنوع بانکی به صورت غیرحضوری و متناسب با نیاز مشتریان در 24 ساعت شبانه روز، تهیه و راه اندازی شده است.
وی به امکانات نسخه سوم همراه بانک سپه اشاره کرد و افزود: ارایه خدمات به کارت‌های عضو شتاب، خدمات چک، انتقال وجه بین بانکی (ساتنا)، گزارش‌های سفارشی بر اساس نیاز کاربر، خرید شارژ تلفن همراه، مشاهده واریزی یارانه‌ها، ارسال صورتحساب به پست الکترونیکی و غیره از جمله قابلیت‌های نسخه جدید همراه بانک سپه هستند.
وی در تشریح سایر خدمات این سامانه اظهارداشت: به منظور کاهش هزینه مشتریان و ارایه خدمات متنوع تر مبتنی بر نیاز و خواست مشتریان، این بانک در نسخه جدید همراه بانک خود، به ارایه بیش از 30 خدمت بانکی به صورت اختصاصی در بستر GPRS اقدام کرده است.
رییس اداره کل فناوری اطلاعات بانک سپه گفت: ارایه نرم‌افزار در سه پوسته مختلف، پشتیبانی از تمامی گوشی‌ها دارای قابلیت برنامه‌های جاوا، آندرویید و تشخیص خودکار اندازه و سایز گوشی تلفن همراه، از دیگر مزیت‌های این نرم افزار است.
وی با بیان اینکه برای استفاده از سامانه مذکور، مشتریان بانک سپه و دارندگان کارت‌های عضو شتاب می‌توانند به آدرس اینترنتی
 mobile.ebanksepah.ir مراجعه و نرم‌افزار مربوطه را دریافت کنند، اظهارداشت: به منظور افزایش امنیت مشتریان و جلوگیری از دریافت نسخه‌های جعلی، فعال‌سازی نرم‌افزار نسخه 3 همراه بانک سپه، منوط به دریافت کد فعالسازی از طریق سایت اینترنتی بانک سپه است.
ریاحی تاکید کرد: مشتریان این نرم افزار را به دلیل مسایل امنیتی، صرفا از طریق سایت بانک سپه دریافت کنند و از دریافت آن از روش‌های دیگر همچون بلوتوث توسط افراد ناشناس در خارج از سیستم بانک سپه خودداری کنند.
ریاحی اضافه کرد: لازمه بهره گیری از خدمات بانکی بانک سپه در بستر GPRS، فعال سازی این بستر توسط مشتریان در سیم کارت‌های‌شان است که این کار با مراجعه به سایت یا دفاتر امور مشترکین اپراتورهای تلفن همراه امکان‌پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :