آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5155
تاریخ انتشار : 27 دی 1390 10:7
تعداد بازدید : 483

بدون تیتر

از مهلت قانونی دولت برای ارایه لایحه بودجه 91به مجلس 41 روزگذشته که با شدت گرفتن فعالیت های انتخاباتی، نمایندگان نسبت به تکرار تاخیر دولت واکنش نشان دادنداز این رو احتمال تصویب بودجه چند دوازدهم قوت بیشتری گرفته است.

  فروش شرکت توسعه گردشگری ایران که 4 هتل بین المللی تنها بخشی از دارایی آن است، به قیمت 102 میلیارد تومان که از قیمت گذاری اولیه 107 میلیارد تومانی سازمان خصوصی‌سازی هم کمتر است، حرف و حدیث‌های زیادی را ایجاد کرده است که مسوولان پاسخ قانع‌کننده‌ای برای آن ندارند.

   رییس سازمان چای کشور گفت: دیروز 5/2 میلیارد تومان از طلب چای‌کاران به حساب‌شان واریز شد.

  رییس سازمان حسابرسی با اعلام حضور بیش از صد کارشناس رسمی دادگستری در ارزیابی دارایی‌های گروه امیر منصور آریا گفت: طبق برآوردهای اولیه دارایی‌های موجود این گروه کل بدهی ۳ هزار میلیارد تومانی را پوشش می‌دهد.

  کاهش قیمت واگذاری هرسهم 55 درصد از سهام هما باعث جلب حتی یک خریدار هم در دومین عرضه این بلوک 44/1 هزار میلیارد تومانی نشد تا سازمان خصوصی‌سازی مجبور به لغو این واگذاری شود و برای دومین مرتبه بال‌های هما در آسمان ابری خصوصی‌سازی بسته بماند.

  مدیرعامل شرکت ساخت از انتشار هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت وزارت راه با نرخ سود 21 درصد از هفته آینده خبر داد.

  رييس كل گمرك ايران از وجود معابر غيررسمي به عنوان يكي از اصلي‌ترين چالش‌هاي پيش روي قاچاق در كشور نام برد و توقف فعاليت بازارچه‌هاي موقت و فاقد توجيه اقتصادي را خواستار شدبه اعتقاد معمار نژادوجود بازارچه‌هاي موقت در بالابردن حجم قاچاق در كشور اثرگذار است و تا زماني كه به سمت توقف فعاليت اين بازارچه‌ها نرويم در حوزه مبارزه با قاچاق اقدام موثري شكل نمي‌گيرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :