آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5178
تاریخ انتشار : 28 دی 1390 10:16
تعداد بازدید : 423

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

الكترونیكی شدن سرمایه گذاری صنعتی تا پایان بهمن ماه

معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام كرد: تا پایان بهمن ماه سال جاری، فضای سرمایه گذاری در بخش صنعت به طور كامل الكترونیكی می شود

فناوران- رضا فاطمی امین در نشست خبری با اشاره به فعالیت سامانه الكترونیكی بهین‌یاب در وزارت صنعت، معدن وتجارت بیان داشت: 140 اولویت سرمایه‌گذاری در بخش صنعت در این سامانه ثبت شده و هفته آینده نیز 30 تا 40 اولویت دیگر به این فهرست اضافه می‌شود.
 وی پیش‌بینی كرد: این سامانه تا پایان بهمن ماه امسال تكمیل می‌شود و اطلاعات لازم برای سرمایه‌گذاری به صورت الكترونیكی در اختیار متقاضیان قرار گیرد.
 وی افزود: بدین ترتیب می توان گفت که مسیر سرمایه گذاری كاملا شفاف شده و به تعبیری دیگر، نیازی به ارایه طرح توجیهی از سوی سرمایه گذاران نیست.
وی با عنوان این كه در این سامانه فرآیند سرمایه گذاری مورد بازنگری قرار گرفته است، ادامه داد: در این خصوص با 200 دفتر خدمات ارتباطی تفاهم‌نامه امضا شده است و متقاضیان از این پس می توانند بدون مراجعه به وزارتخانه، امور مربوط به سرمایه‌گذاری در این بخش را انجام دهند.
 فاطمی‌امین تصریح كرد: رتبه‌بندی واحدهای تولیدی نیز آغاز شده و امیدواریم در بهمن ماه امسال اولین رتبه بندی واحدها آماده ارایه شود.
معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان كرد: از سه هفته پیش، نیز تعامل با استان‌ها آغاز شده و تا دو هفته آینده اولویت‌های سرمایه گذاری استان‌ها در این سامانه اعلام می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :