آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 51823
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1393 11:40
تعداد بازدید : 1008

با خرید Rangespan

گوگل راهکارهای فروش آنلاین اش را توسعه می دهد

گوگل بتازگی شرکتی را خریداری کرده که بتواند ابتکارات و راهکارهای فروش آنلاین خود را فعال کند.
گوگل1.jpg
فناوران- گوگل به مبلغی که هنوز فاش نشده، شرکت Rangespan را خریده است تا با استفاده از تجربیات و ابتکارات این شرکت، راهکارهای فروش آنلاین اش را توسعه دهد. سرویس شرکت Rangespan که یک راه حل
 back-end برای خرده فروشی های آنلاین است، به این فروشگاه ها کمک می کند که روند محبوبیت خرید کالاهای مختلف را پیش بینی کنند. Rangespan به زودی کلیه سرویس های خود را تعطیل خواهد کرد و در گوگل ادغام خواهد شد. 
این کمپانی مستقر در لندن طی بیانیه ای سفر خود به دفتر اصلی گوگل در ماونتین ویو را چنین توجیه می کند: بسیار خشنودیم که اعلام کنیم Rangespan در حال پیوستن به گوگل است. ما در گوگل به فعالیت خود برای توسعه سرویس های مورد نیاز فروشندگان و خرده فروشی ها ادامه خواهیم داد و در خصوص موقعیت های پیش رو بسیار هیجان زده هستیم. به عنوان بخشی از تغییرات، ما سرویس های Rangespan را تعطیل خواهیم کرد. ما هم اکنون کار خود را به صورت شخصی با هر یک از خرده فروشی ها و تامین کنندگان در این پروسه آغاز کرده ایم.
این تیم که شامل برخی کارکنان سابق آمازون و بنیانگذاران Rangespan است، به گروه خرید گوگل خواهند پیوست. گوگل در خصوص این تصاحب اطلاعات محدودی ارایه کرده و در این خصوص اعلام کرده که کارکنان و اعضای Rangespan به تیم سرویس های خرید گوگل خواهند پیوست تا به این شرکت در راستای بهبود سرویس های ارایه شده به خرده فروشی ها و فروشندگان کمک کنند. این موضوع برای فروشندگان و خریداران به معنای ارایه پیشنهادات بهتر و بهینه تر از طریق سرویس سرچ گوگل خواهد بود. 
به نوشته SlashGear هدف تشکیل Rangespan، کمک به فروشندگان برای پیش بینی محصولات مورد نیاز یا دلخواه مشتریان بود که می تواند منجر به درخواست گوگل برای استفاده از آنها در راستای میزان فروش شود. با ارایه مقیاس های بهتر و دقیق تر در خصوص آنچه فروش بیشتری دارد یا باید در مرحله بعدی وارد چرخه فروش شود، احتمالا خرده فروشی های آنلاین برای تعیین توالی محصولات خود به گوگل متکی خواهند بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :