آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 51869
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1393 11:28
تعداد بازدید : 1124

دبیر کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی چهارمین جشنواره ملی فاوا به تشریح فعالیت های این کارگروه پرداخت.

دبیر کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی چهارمین جشنواره ملی فاوا به تشریح فعالیت های این کارگروه پرداخت.
Untitled-1.gif
فناوران- خدایی دبیر کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات در تشریح برنامه های این کارگروه از استقبال علاقمندان و ثبت نام بیش از ۲۷۰ شرکت کننده در این کارگروه خبر داد. 
مدیرکل دفتر روابط عمومی و شرکت ارتباطات زیرساخت در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره به شناسایی فعالان این عرصه و جذب و حمایت از نخبگان و ایجاد فضای رقابتی برای آن ها اشاره کرد. 
وی افزود: پس از اعلام فراخوان توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت در چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات و به واسطه این رویداد تاکنون ۲۷۷ شرکت کننده از فعالان و برگزیدگان حوزه های IT در این کارگروه ثبت نام کرده اند که بر اساس بررسی های به عمل آمده حضور ثبت نام کنندگان در مقایسه با سال های گذشته از رشد بالایی برخوردار بوده است. 
دبیر کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی ادامه داد: در این کارگروه آثار شرکت کنندگان در کمیته های فنی و بر اساس محورهای توسعه و بهینه سازی، تولید نرم افزار و سخت افزارهای ارتباطی و مخابراتی، نظارت، نگهداری و پشتیبانی و ارتباطات بین الملل ارزیابی شده است. 
خدایی ابراز امیدواری کرد که با این اقدام بستر مناسبی برای رقابت و ارزیابی شرکت های فعال در عرصه زیرساخت های ارتباطی و شناسایی توانمندی های آنان فراهم شود. 
رییس کارگروه پست چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز گفت: این جشنواره معرفی، حمایت و تقدیر از فعالان عرصه فاوا در زمینه ارایه خدمات پستی را دنبال می کند. 
مدیرعامل شرکت پست با بیان اینکه رویکرد جشنواره امسال نسبت به پست تغییر نموده و فعالیت این بخش به صورت مجزا مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد افزود: محورهای کارگروه «پست، درگاه ارایه خدمات»، نوآوری در طراحی و ارایه سرویس های نوین پستی با هدف برطرف سازی نیازهای مشتریان، به کارگیری فناوری در بهبود خدمات موجود با هدف ارتقای کیفیت و اقتصادی کردن، فروشگاه های فعال در بازار الکترونیکی شرکت پست، ذی نفعان و تامین کنندگان در حوزه پست و پست بانک و توسعه کسب و کار با فروش اقساطی تولیدات از طریق سرویس نمایندگی فروش پست بانک است. 
چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات هم زمان با بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :